Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w judo

4 siódme miejsca zajęli judocy MKS PM Tarnów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rozgrywanej w dniach 20-21 czerwca w Luboniu k. Poznania. O medal otarła się startująca w gronie juniorów młodszych młodziczka Magdalena Górska,która wskutek kontrowersyjnej decyzji sędziów przegrała walkę dającą jej III miejsce. Punktowane, siódme lokaty zajęli też: Gabriela Grzegórzek waga 52 kg., Krzysztof Gruchała waga 50 kg., Hubert Włodarski waga 60 kg. Cała trójka, to zawodnicy startujący pierwszy rok w kategorii juniorów młodszych.
Trenerem zawodników jest Bogusław Kocik.