Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Patriotyczne śpiewanie z Pałacem Młodzieży

Zapraszamy osoby, które posiadają umiejętności wokalne do udziału w nowatorskiej inicjatywie, jaką jest utworzenie ochotniczego chóru w Pałacu Młodzieży, składającego się z osób dorosłych, którego występy uświetnią wydarzenia związana z setną rocznicą odzyskania niepodległości.

Cel czyli integracja różnych środowisk, w zamiarze wspólnego świętowania dla wszystkich jest odpowiedzią lokalnej społeczności na uroczystości rocznicowe.

Już prawie 30 osób deklaruje zainteresowanie tym projektem. Dołącz do nas. Przyjdź do Pałacu Młodzieży,

na próby chóru Bonum Carmen, które odbywają się pod kierownictwem P. Ewy Rutkiewicz i spróbuj swoich sił w repertuarze pieśni narodowych i patriotycznych.

 

 

Harmonogram prób we wrześniu:

12.09.2018 środa godzina: 17 - 19.30

21.09.2018 piątek godzina: 17 - 19.30

24.09.2018 piątek godzina: 17 - 19.30

26.09.2018 środa godzina 15.30 – 19.30

Pałac Młodzieży, Pracownia wokalna, sala nr. 48

W rocznicowym roku planowane są min. 2 koncerty pn. Amor Patriae, czyli w umiłowaniu Ojczyzny. Pomysłodawczyni chóru była uczestniczką i prowadzącą Chór Tarnowskie Słowiki, grupy wokalne pod Jej kierownictwem były laureatami wielu przeglądów, festiwali i programów telewizyjnych, ma wieloletnie doświadczenie jako pedagog i z żywiołowością prowadzi próby dla dorosłych tarnowian.

Prosimy o przyłączenie się do inicjatywy, jest to okazja, aby wyrazić te cechy, które są charakterystyczne dla śpiewania patriotycznego czyli dumę, aktywność, żarliwość oraz okazać pamięć autorom i inicjatorom wydarzeń, które doprowadziły do odzyskanie przez Tarnów Niepodległości.

Być może inicjatywa przerodzi się w stałą formę i chór Bonum Carmen, zdobywając nowe umiejętności będzie prezentował się na kolejnych uroczystościach, akademiach, a przede wszystkim łączył lokalną społeczność

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?