Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał konkursu „Tarnów ma głos”

W związku z zakończeniem przesłuchań wokalistów w konkursie "Tarnów ma głos", realizowanym jako zadanie publiczne przy udziale środków z budżetu Miasta Tarnowa

pragniemy zaprosić tarnowian na ostatni finałowy koncert do amfiteatru w dn. 27 września (piątek) o godz. 18

Zaprezentują się laureaci I, II i III miejsca oraz zostaną przyznane nagrody specjalne dla dwojga wokalistów w kategorii: młodzież tarnowskich szkół średnich. Rozstrzygnięcie przesłuchań w formie protokołu znajduje się na stronie dedykowanej projektowi, pod poniższym linkiem:

http://www.tarnowmaglos.pl/wp-content/uploads/2019/09/Protok%C3%B3%C5%82-jury-23_09_2019-skan.pdf  

Laureaci zaprezentują się w konkursowych piosenkach, zaprosiliśmy też wszystkich laureatów I szych miejsc z poprzedniej wiosennej edycji, w kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, klasy 1-3, 4-6 i 7-8 szkół podstawowych, będzie zatem okazja, aby ponownie posłuchać najlepszych młodych wokalistów konkursu "Tarnów ma głos". Ponadto uczestniczki programów tv "Szansa na sukces" i "Voice Kids": Gabi Nawój, Eliza Gąsiorowska i Łucja Kania, które były jurorkami młodzieżowymi przygotowały na tę okazję finałowy występ. "Tarnów ma głos" podczas 7 koncertów w formie eliminacji zgromadził prawie 80 dzieci i uczniów tarnowskich przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. 

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?

Wydarzenia sportowe