Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Zagraj z nami!

   Miłośników gier planszowych, bitewnych i strategicznych serdecznie zapraszamy na  Planszowisko. Spotkanie odbędzie się 10.11.2018, godz. 11.00 – 14.00. Planszówki to dobry sposób na spędzenie sobotniego popołudnia. Zapraszamy graczy w każdym wieku, dysponujemy bogatą biblioteką gier – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

  Gwarantujemy dobrą zabawę, miłą atmosferę i szlachetną rywalizację.

  Gry udostępniamy bezpłatnie.

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

 • Czy mnie jeszcze pamiętasz…

  Za nami piękny koncert. Pałacowe wokalistki i wokaliści zaprezentowali utwory polskich i zagranicznych artystów, którzy już odeszli. Było wiele wzruszeń i wspomnień. Gościnnie wystąpił także zespół „Uwaga na jeże”.

  Fotorelację z koncertu pt. „Czy mnie jeszcze pamiętasz”, który odbył się po raz w kolejny w |Pałacu Młodzieży – 21.11.2017. Wystąpili wokaliści z pracowni wokalnej przygotowani przez Ewę Rutkiewicz. Dziękujemy za przybycie gościom, wokalistom za piękny występ.

 • Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Złoty Kasztan”

  18.11. 2017r. w hali sportowo – widowiskowej Pałacu Młodzieży po raz 13 odbył się Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Złoty Kasztan”. W turnieju wzięło udział ponad 70 zawodników z 15 klubów z Polski i z Ukrainy.

  Zawodnicy walczyli w trzech kategoriach wiekowych – młodzik, dzieci i zuchy.

  Finaliści turnieju otrzymali puchary, medale, upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

 • Pałacowy wieczór z poezją i piosenką

  26 października o godz. 17:00 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie został zorganizowany Wieczór poetycko-muzyczny. Gościem honorowym był tarnowianin Ryszard Lis, którego wybrane wiersze czytała młodzież w przerwach między występami wokalnymi uczestników pracowni wokalnej Pałacu Młodzieży prowadzonej przez panią Ewę Rutkiewicz.

 • Niezwykły kalendarz Pracowni Kroju i Szycia Pałacu Młodzieży

  Pracownia Kroju i szycia wydała kolejną VI edycję kalendarza z dziewczętami-modelkami prezentującymi stroje wykonane przez uczestników zajęć w Fasoniku: Annę Witek, Klaudię Skrabot, Anetę Przydział, Dagmarę Mikulską, Joannę Grzegórzek, Szymona Marańskiego, Natalię Płaczek, Magdalenę Wronę,Natalię Rodak, Urszulę Kowal, Dominikę Korus, i Dagmarę Niedźwiecką.

  Koordynatorem Kalendarza jest prowadząca pracownię Anna Szpala.

  Sesje zdjęciowe przeprowadzali wychowankowie Pracowni Fotografii Tradycyjnej prowadzonej przez Tomasza Sobczaka

  Martyna Bugała, Bogusław Kornaś, Dorota Przydział, Marcelina Woziwoda, Daria Pasiecznik i Izabella Wielgus.

  Od strony wizualnej modelki przygotowały: Izabella Wielgus (makijaż), Anna Szpala (fryzury, makijaż) i Dobrawa Cichoń (makijaż).

  Stroje wykonane Fasonika będzie też można podziwiać na pokazie stylów japońskich podczas GALI JUDO - WIECZORZE JAPOŃSKIM 10.12.2016 oraz 27.01.2017 na pokazie mody podczas wernisażu fotograficznego pt: "SZTUKA MODY" w sali teatralnej Pałacu Młodzieży