Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Pokaz mody, wernisaż fotografii, taniec i…

  Zapraszamy na coroczny uroczysty wernisaż fotografii mody organizowany w Pałacu Młodzieży przez Pracownię Kroju i Szycia FASONIK wraz z Pracownią Fotografii Tradycyjnej.
  W części artystycznej na sali teatralnej zobaczymy:
  pokaz wielokrotnie nagradzanej kolekcji naszej byłej wychowanki - młodej projektantki Natalii Płaczek
  pokaz sukienek (w tym też suknie projektantki Patrycji Kwaśniak)
  pokaz płaszczy,
  pokaz mody inspirowanej Japonią
  występy wokalne,
  występy taneczne
  No i oczywiście punkt kulminacyjny - otwarcie wystawy w Galerii PAŁAC i poczęstunek - degustacja dla gości przygotowana przez Piekarnię ANKA.

  W roli modelek dziewczęta z Fasonika
  Fryzury modelek przygotują uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych przy ul, Piłsudskiego 19.

 • Planszowisko dla WOŚP!

  Już w najbliższą sobotę - 13 stycznia 2017 r. w godz. 11.00 – 15.00 zapraszamy do Pałacu Młodzieży na kolejne spotkanie z grami planszowymi, karcianymi i strategicznymi. To będzie wyjątkowe Planszowisko, bowiem razem z Tarnowskim Sztabem zagramy, już po raz piąty, w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Celem 26. Finału WOŚP będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Tradycyjnie, wszystkie gry udostępnimy bezpłatnie, ale liczymy na wielkie serca naszych graczy i hojne wsparcie Orkiestry.  Do zobaczenia w sobotę!

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

 • Karnawałowa maska wenecka

  Serdecznie zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Kreatywne tworzyMY 

  Karnawałowa maska wenecka

   Kiedy: 27 stycznia 2018 r., godz. 11.00 – 14.00

  Gdzie: Pałac Młodzieży w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 24

  Dla kogo: duety rodzinne – dzieci w wieku powyżej 8 lat + osoba dorosła (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo)

  Zapisy: do 15 stycznia 2018 r., Sekretariat Pałacu Młodzieży

  Koszt: 25 zł od pary uczestników

  Organizator zapewnia materiały i narzędzia plastyczne, maski wykonane podczas warsztatów przechodzą na własność uczestników

  Prowadzenie: Małgorzata Kądziela, Barbara Leszczyńska

 • Wernisaż wystawy fotograficznej

  Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej pt: "Sztuka Mody", które odbędzie się 3 lutego o godz. 17:00 w sali teatralnej w Pałacu Młodzieży w Tarnowie ul. Piłsudskiego 24.
  Organizatorem wystawy jest Anna Szpala, nauczyciel w Pracowni Kroju i Szycia Fasonik.

 • „DODO w Pałacu” czyli Dzień Ochrony Danych Osobowych okiem młodych artystów

  Uczestnicy zajęć pracowni plastycznej Pałacu Młodzieży, podopieczni Barbary Leszczyńskiej, zainspirowani tematyką ochrony danych osobowych i prawa do prywatności wykonali kilkanaście prac, które można oglądać na wystawie w naszej placówce oraz w galerii internetowej. Dzieła młodych twórców z pewnością dostarczą nam inspiracji oraz zachęcą do refleksji nad potrzebą ochrony danych i naszej prywatności. Czy czujesz się anonimowy w Internecie? Czy wiesz jakie działania podejmują aplikacje w twoim smartfonie? Czy w dobie społeczeństwa informacyjnego mamy szansę na ochronę swojej prywatności? Dajmy sobie szansę na przemyślenie tego problemu.

 • Pal bez dymu - pal od góry – spotkanie informacyjne dla tarnowian

  Rada Osiedla Piaskówka wspólnie z Pałacem Młodzieży w Tarnowie i Krajową Izbą Kominiarzy - oddziałem Małopolsko-Podkarpackim zapraszają właścicieli pieców węglowych na otwarte spotkanie informacyjne prezentujące metodę "Palenia od góry - czyli palenia bez dymu". Metoda pozwala na oszczędzanie nawet 1/3 węgla oraz zmniejsza zanieczyszczenie pyłami co najmniej o połowę.

   - Na osiedlu Piaskówka przeważają domy jednorodzinne z własnym ogrzewaniem, często są to piece węglowe. Chcemy przekazać informacje jak można w nich ekonomicznie palić, zmniejszając równocześnie zanieczyszczenie. W działaniach rady mocno stawiamy na edukację ekologiczną, tylko wspólnie działając możemy poradzić sobie ze smogiem- mówi Mirosław Biedroń, przewodniczący Rady Osiedla Piaskówka.

  Podczas spotkania w Pałacu Młodzieży o tym jak bezpiecznie "palić od góry", jakie piece są do tego przystosowane będzie mówił kominiarz z wieloletnim doświadczeniem Stanisław Lemek.

 • Kolędy i pastorałki wyśpiewane w Pałacu

  16 stycznia 2017 roku -odbył  się w Pałacu Młodzieży- XXXI -Koncert kolęd i pastorałek- ''Kolędować Małemu''- przygotowany przez pracownię  wokalną- Ewy Rutkiewicz. Koncert dedykowany był Rodzicom oraz Dzieciom najmłodszym . Kolędowali z nami uczestnicy Akademii Malucha.Wystąpili starsi wokaliści oraz '',Estrada Dzieci''.
   Dziękujemy wszystkim  za przybycie i kolędowanie   z  nami - Zapraszamy do nas  za rok.

   

 • Światowy Dzień Śniegu także z wychowankami Pałacu Młodzieży

  W stacji narciarskiej Jurasówka w Siemiechowie odbyły się w miniona niedzielę (15 stycznia) 2017 roku rodzinne zawody narciarskie. Brały w nich udział także dzieci – wychowankowie Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Jak relacjonuje współorganizator ŚDŚ Bogdan Walkowicz impreza przy sprzyjającej aurze i w fantastycznych warunkach śniegowych była niezwykle udana.

 • Wielkie granie czyli orkiestrowe Planszowisko w Pałacu Młodzieży

  Szlachetna rywalizacja, pozytywna energia, dużo uśmiechu i fantastyczna atmosfera – tak można podsumować styczniowe Planszowisko. Dziękujemy graczom, sympatykom i partnerom przedsięwzięcia. Dziękujemy także księgarni Book Book za ufundowanie nagród, wydawnictwu Vertima za prezentację nowości oraz młodzieży z Bursy Międzyszkolnej za przygotowanie pysznych piernikowych serduszek.

  Planszowiska to spotkania cykliczne, odbywające się w Pałacu Młodzieży w każdą drugą sobotę miesiąca. Do zobaczenia w lutym!

  Organizatorzy: Pałac Młodzieży w Tarnowie, Fundacja Promocji Artystycznej Aspiranci