Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna chłopcy: I miejsce młodzików MKS PM MPEC Tarnów w Końskich w 1/16 Finałów Pucharu Związku Piłki Ręcznej i awans do najlepszych szesnastu zespołów w Polsce !

I miejsce młodzików MKS PM MPEC Tarnów w Końskich w 1/16 Finałów Pucharu Związku Piłki Ręcznej

i awans do najlepszych szesnastu zespołów w Polsce !

 

Modzicy MKS PM MPEC Tarnw I 20.04.18

 

           Podczas minionego weekendu /04 - 06.05.18 / od piątku do niedzieli w Końskich odbywał się turniej piłki ręcznej w kategorii młodzików – 1/16 Finałów Związku Piłki Ręcznej w Polsce – nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii. W turnieju obok młodzików MKS PM MPEC Tarnów prowadzonych przez trenera Szczepana Greczyńskiego wzięły udział drużyny gospodarzy KSSPR Końskie oraz AZS UMCS Lublin i SPR Stal Mielec. W pierwszym meczu po bardzo zaciętym meczu „goniąc wynik” tarnowianie wygrali jedną bramką z drużyną gospodarzy. W II dniu po dramatycznym meczu po rzutach karnych 6 – 5 wygrali młodzi tarnowscy szczypiorniści z AZS UMCS Lublin. W ostatnim dniu turnieju pewnie pokonali 18 bramkami drużynę SPR Stal Mielec i obok KSSPR Końskie uzyskali awans do następnego etapu rozgrywek centralnych, którego stawką będzie awans do najlepszej „ ósemki „ zespołów w tej kategorii – rocznika 2003 i mł. gospodarzem będzie drużyna UKS MIŚ Gorzów Wielkopolski.

Wyniki drużyny MKS PM MPEC Tarnów

KSSPR Końskie  -             MKS PM MPEC Tarnów                23:24   (9:12)

MKS PM MPEC Tarnów -             AZS UMCS Lublin             28:28     k.6-5 (12:16)

SPR Stal Mielec -             MKS PM MPEC Tarnów                15:33     (5:19)

Skład zespołu i zdobyte bramki w turnieju:

Bramkarz: Michał Zarzycki i Mateusz Chłopek /1/

Zawodnicy i bramki: Jakub Sikora /5/, Kacper Zając /2/, Jakub Wzorek /3/, Kacper Bień /4/, Klaudiusz Kasprzyk /7/, Konrad Wątroba /16/, Kamil Gromadzki /2/, Szymon Wajda, Patryk Majcher /15/, Michał Mucha /11/, Korneliusz Małek /2/, Dominik Starzyk /9/, Kamil Mruk /5/, Igor Tarczoń /3/.

Trener: Szczepan Greczyński    

Kierownicy: Wojciech Pierzchała i Janusz Wątroba