Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XII Konkurs Recytatorskie "Entliczek- pentliczek" w Krakowie - Wychowankowie zajęć teatralnych PM w eliminacjach wojewódzkich

Wychowankowie zajęć teatralnych Pałacu Młodzieży prowadzonych przez Izabelę Surdej wzięli udział w XII Konkursie Recytatorskim dla najmłodszych ,,Entliczek- pentliczek”, który odbył się 24 kwietnia’15r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 5 w Krakowie. Konkurs trwał dwa dni, wzięło w nim udział ok. 200 dzieci z Krakowa i województwa małopolskiego. Wyniki konkursu będą znane najpóźniej 6 maja, ale już teraz można pogratulować naszym najmłodszym wychowankom, którzy pięknie i dzielnie reprezentowali Pałac Młodzieży w eliminacjach wojewódzkich tego konkursu. Dla niektórych z nich był to pierwszy występ na tak dużej scenie i dostarczył wiele wrażeń. Magdalena Gniadek zaprezentowała wiersz W. Chotomskiej pt: ,, Z krainy czarów nie wagaruj”, Natalia Michalska -,, Żabie kaprysy” Anny Kacy, a Michał Hańbicki przedstawił utwór L. Miklaszewskiego ,, Na leśnej polanie”. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.