Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia z logopedią

Pałac w krainie bajki

22 kwietnia 2015 roku w Pałacu Młodzieży, odbyło się przedstawienie terapeutyczno - artystyczne pt. "W krainie Bajki". W spektaklu wystąpiły dzieci z pracowni logopedycznej Eweliny Miś oraz wychowankowie pracowni wokalnej pod kierunkiem Małgorzaty Boruch.
Bajkowy pociąg, ruszył pełną parą z zaczarowanej stacji i przemierzał po różnych zakątkach baśni. Dzieci spotykały bajkowe postacie takie jak: Kopciuszka i jej złą siostrę, Czerwonego Kapturka z wilczyskiem, Bolka, Lolka i Tolę, Aladyna, Śpiącą Królewnę, Krasnoludków, Smerfy, Czarownicę, Pszczółkę Maję oraz Biedroneczkę. Całą podróż umilały dzieci z pracowni wokalnej, które śpiewały i tańczyły w korowych strojach. Pracownia wokalna poprowadziła również zabawę muzyczno - ruchową angażującą całą widownię, rodziców, dzieci, dziadków, babcie. Na koniec dzieci otrzymały nagrody, za odgadnięcie wszystkich postaci z bajek, które wystąpiły w spektaklu. Mamy nadzieję, że odbyta podróż do krainy baśni skłoniła dzieci do zapoznania się z innymi baśniami, bajkami.
Serdecznie podziękowania składamy M. Boruch, za przygotowanie części wokalnej, B. Bilikowi za przygotowanie bajecznej scenografii, p. I. Surman, p. J. Mach, p. M. Widlakowi, p. J. Wielgus, M.Kościńskiemu- Turkowi, T. Prajer, wszystkim rodzicom i dzieciom, które śpiewały, tańczyły i występowały.

Czytaj więcej: Pałac w krainie bajki