Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Planszowisko REAKTYWACJA

Wracamy do gry! Po ponad rocznej przerwie, dzięki współpracy z Fundacją Promocji Artystycznej Aspiranci, rozpoczynamy nowy cykl spotkań z grami
planszowymi.

Wszystkich wielbicieli planszówek zapraszamy 10 grudnia 2016, w godz. 11.00 – 14.00        do Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24.

Nasza propozycja skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, czekamy też na rodziców i dziadków. Udostępnimy nieodpłatnie kilkadziesiąt gier planszowych, zróżnicowanych charakterem i poziomem trudności – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz stałych atrakcji, na grudniowe spotkanie organizatorzy zaplanowali mikołajkowe turnieje z nagrodami, gry bitewne i strategiczne.

Planszowiska to imprezy cykliczne, odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca.

 

Organizatorzy: Pałac Młodzieży w Tarnowie i Fundacja Promocji Artystycznej Aspiranci

Partnerzy: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar