Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Planszowisko SOS!  

Idea wspólnego grania w planszówki narodziła się w Pałacu Młodzieży pięć lat temu.

fot. Kamil Blicharski

Zaczynaliśmy skromnie – kilka gier, parę stolików w korytarzu. Jednak szybko okazało się, że sobotnie Planszowiska to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, edukację, zabawę i międzypokoleniową integrację. Z miesiąca na miesiąc przybywało uczestników. Potrzebowaliśmy coraz więcej gier. Mieliśmy to szczęście, że spotkaliśmy się z życzliwością firmy „6 oczek – planszówki na szóstkę” i Fundacji Promocji Artystycznej Aspiranci, którzy wsparli nas swoimi zasobami. Serdecznie dziękujemy za współpracę!

W końcu przyszedł czas na samodzielność. Wyzwanie duże, a czasu niewiele, bowiem chcielibyśmy już w kwietniu znów zaprosić wszystkich miłośników wspólnego grania na Planszowisko. I dlatego z wielką wdzięcznością przyjmiemy każde wsparcie, czy to w postaci gier – nowych bądź używanych, czy też w postaci darowizny finansowej, którą przeznaczymy na zakup planszówek.

Mocno wierząc w powodzenie akcji, mówimy – do zobaczenia!

                                           

Gry można dostarczyć do Sekretariatu Pałacu Młodzieży, w godz. 8.00 – 19.00.

Darowiznę można wpłacać na konto Pałacu Młodzieży z dopiskiem Planszowisko.

Pomysłodawczyni i koordynatorka Planszowiska  Agata Abou Dan