Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Sukces Aleksandry Zegar- wychowanki zajęć teatralnych Pałacu Młodzieży w Małopolskim Turnieju Recytatorskim w Krakowie

Wychowankowie zajęć teatralnych Pałacu Młodzieży w Tarnowie z grupy starszej, do której należą uczniowie gimnazjum i liceum wyjechali wraz z nauczycielem Izabelą Surdej  na eliminacje Małopolskiego Turnieju Recytatorskiego Poezji Współczesnej im. Andrzeja Bursy, który odbył się 1 grudnia 2016r., w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie. Nominację do udziału w Wielkim Finale Turnieju otrzymała Aleksandra Zegar, która wystąpiła w kategorii: młodzież licealna. Przesłuchania trwały dwa dni, w konkursie udział  wzięli uczniowie z całego województwa małopolskiego. Pałac Młodzieży w Turnieju reprezentowali także: Karolina Więcław, Anna Hajduk i Szymon Sworst.  Finał odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia 2016r. o godz. 16.00 w MDK w Krakowie, gdzie nastąpi ostateczne ogłoszenie werdyktów, rozdanie nagród oraz spotkanie z rodziną poety- Andrzeja Bursy. W trakcie Finału wybrany zostanie także ,,najlepszy z najlepszych” recytator poezji Andrzeja Bursy.

Więcej informacji na stronie: http://www.mdk.krakow.pl/3,Nominacje2016.html