Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Pałac Młodzieży w Tarnowie zaprasza na przedstawienie teatralne ,,Nie zapomnij o przyjaźni ”

Pałac Młodzieży w Tarnowie, pracownia języka polskiego zaprasza na przedstawianie teatralne pt: ,,Nie zapomnij o przyjaźni”, które odbędzie się w dniu 5 czerwca (poniedziałek) 2017r., o godz. 17.00 w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży. Tym razem wystąpią wychowankowie z najmłodszej grupy teatralnej, dzieci w wieku 5-8 lat. Będzie to dla nich pierwszy występ na tak dużej scenie. Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem nauczyciela Izabeli Surdej. Spektakl ukazuje, że przyjaźń jest wartością bezcenną, zaś o wartości człowieka świadczy nie to, co posiada, lecz to, kim jest, i jakie ma serce a także przypomina, iż nie powinno nikogo osądzać się po wyglądzie. Tradycyjnie już, imprezę uświetnią wychowankowie z pracowni wokalnej Małgorzaty Boruch. Dzieci uczestniczące w zajęciach teatralnych zaprezentują swoje umiejętności teatralne przed rodzicami, jednakże zapraszamy wszystkich dorosłych i dzieci szczególnie od lat 5, którzy chcą ciekawie spędzić czas w Pałacu Młodzieży oraz przypomnieć sobie, jak ważna jest pomoc i przyjaźń w życiu każdego człowieka.