Medalowe występy pałacowych judoków

17 czerwca 2023 r. zawodnicy sekcji judo z Pałacu Młodzieży (trenerzy Katarzyna i Jerzy Szczepanik) uczestniczyli w XXV Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Bochni.
W zawodach wzięło udział 478 zawodników reprezentujących 43 kluby sportowe z 6 krajów.
To był turniej wysokiej rangi, a nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie. W sumie zdobyliśmy 15 medali.

Po złoto sięgnęli Amelia Sikorska oraz Adrian Ogorzelec

Srebrne krążki zawisły na szyjach zawodników Marleny Bibro Klary Kleparskiej Aleksandry Knapik.

Brąz natomiast wywalczyli Liliana Drelicharz Adrian Ulanecki Zuzanna Szczepanik Małgorzata Brożek Adam Mleczko Sandra Koryga Natalia Gromadzka Aleksander Wójcik Stanisław Stanisz Emil Płonka

Punktowane miejsca, choć tuż poza podium zdobyli Leon Olszewski Nataniel Szczepanik Igor Szczepanik Kacper Koryga Antonii Mleczko Zosia Stanisz Jeremiasz Banek Piotr Sęk Zuzanna Kukla.

Pozostali Nasi zawodnicy walczyli jak prawdziwi wojownicy dając z siebie wszystko co w ich mocy.
Jan Andrusiewicz  Mieszko Milowski  Miłosz Tobiasiński  Kornelia Gojko  Katarzyna Sęk  Aleksander Grzesik  Dominik Kozioł  Adam Krakowski  Gabriela Szczepanik