Trzecie miejsce Magdy Górskiej w Międzynarodowym Pucharze Polski w judo

Nasza judoczka Magdalena Górska utrzymuje wysoką formę. Parę tygodni po zdobyciu mistrzostwa Polski młodziczek zajęła trzecie miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski-Memoriale Józefa Wiśniewskiego juniorek młodszych i juniorów młodszych, rozgrywanym w dn. 07.11. w Bytomiu. Magda stoczyła 5 walk, z czego 4 zwycięskie, zdobywając w wadze 70 kg brązowy medal.
Blisko podium byli inni nasi zawodnicy. Piąte miejsca zajęli: Dominik Duź w wadze 50 kg i Gabriela Grzegórzek waga 52 kg. Maksymilian Hajduk (waga 46 kg.) i Krzysztof Gruchała (55 kg.) uplasowali się na siódmych miejscach.