Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Krakowska Matematyka”

W dniu 30.11.2017r. w Pałacu Młodzieży odbył się I etap konkursu matematycznego „Krakowska Matematyka”. W konkursie wzięło udział 14 wychowanków uczęszczających na zajęcia z „Akademii Logicznego Myślenia” oraz matematyki prowadzonych przez Magdalenę Baryczkę oraz Wiesława Koniecznego.

Do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Krakowie w dniu 23.03.2018r. o godz. 13:00 awansowali:

  1. Hubert Bartkowski kl. 4 SP
  2. Bartosz Brach kl. 5 SP
  3. Jakub Łabno kl. 5 SP
  4. Mateusz Brożek kl. 5 SP
  5. Mateusz Rzeszótko kl. 5 SP

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

„Maks Matematyczny” – Internetowy Konkurs Matematyczny

Znamy już wyniki III edycji Konkursu Matematycznego „Maks Matematyczny”. W konkursie wzięli udział wychowankowie Pałacu Młodzieży uczęszczający na zajęcia z „Akademii Logicznego Myślenia” oraz matematyki prowadzonych przez Magdalenę Baryczkę oraz Wiesława Koniecznego.
Uczestnik zajęć „Akademii Logicznego Myślenia” Pałacu Młodzieży Mateusz Brożek uczeń klasy IV uzyskał bardzo dobry wynik zajmując pierwsze miejsce w województwie małopolskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach matematycznych.