Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty dla rodziców i młodzieży

Informujemy, że w dniach 19 - 23.10.2020 r. s e k r e t a r i a t PM będzie czynny do godz. 15.oo.

 

W dniach 30.09 - 22.10.2020 r. zajęcia malarstwa i rysunku (plastyka) z p. Barbarą Leszczyńską są o d w o ł a n e.

W dniach 14 - 23.10.2020 r. zajęcia teatralne z p. Agatą Abou Dan są o d w o ł a n e.

W dniach 21-23.10.2020 r. zajęcia fotografii cyfrowej z p. Tadeuszem Koniarzem są o d w o ł a n e.

 

 

 

Pałac Młodzieży – powrót do zajęć

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym wszystkich naszych wychowanków po dłuższej niż zwykle przerwie. Zarówno tych, którzy kontynuują pałacową przygodę, jak i nowych uczestników. Rozpoczynamy zajęcia stacjonarne zarówno w naszej głównej siedzibie przy ul. Piłsudskiego, jak i w hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej 28, ale także w szkołach, które udostępniają nam swoje obiekty sportowe na potrzeby zajęć.

Bardzo prosimy wszystkich o zapoznanie się z „Wytycznymi COVID dla Pałacu Młodzieży” i bezwzględne stosowanie wszystkich rygorów tam ujętych. Jest to o tyle ważne, że zawarliśmy w tych wytycznych istotne zmiany m.in. zakaz przemieszczenia się rodziców w naszych obiektach, sposób kontaktowania się w różnych sprawach itp.

Mam przekonanie, że stosowanie wspomnianych wytycznych zwiększy bezpieczeństwo nas wszystkich, a zajęcia będą się mogły odbywać w prawidłowy sposób. W razie pytań czy wątpliwości jestem do Państwa dyspozycji, podobnie jak wszyscy pracownicy.

Serdecznie pozdrawiam – Jerzy Kosiba, dyrektor Pałacu Młodzieży w Tarnowie

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?