Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna dziewcząt

Młodzicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów w najlepszej czwórce zespołów w Polsce !

Młodzicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów w najlepszej czwórce  zespołów w Polsce ! 

II miejsce w Krakowie  w  ¼   Finałów Pucharu  Związku Piłki Ręcznej  i awans do ½ !

 Od piątku  do niedzieli  / 01 – 03.06.18 / w  Krakowie  odbywał się turniej piłki ręcznej w kategorii młodzików – 1/4 Finałów Związku Piłki Ręcznej w Polsce – nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii.  W turnieju obok młodzików MKS PM MPEC Tarnów prowadzonych przez trenera Szczepana Greczyńskiego wzięły udział drużyny gospodarzy SKS Kusy Kraków  oraz  SPR Pogoń 1945 Zabrze   i MKS MOS Wrocław.   W pierwszym meczu  tarnowianie wygrali siedmioma bramkami z drużyną z Wrocławia. W II dniu młodzi tarnowscy szczypiorniści ulegli faworyzowanej drużynie z Zabrza. W ostatnim trzecim dniu turnieju pewnie pokonali 6 bramkami drużynę gospodarzy SKS Kusy Kraków  i wspólnie z drużyną z Zabrza uzyskali awans do najlepszej „ czwórki „ zespołów w tej kategorii – rocznika 2003 i mł.

Czytaj więcej: Młodzicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów  w najlepszej czwórce  zespołów w Polsce !

Piłka ręczna dziewcząt

Miejsce prowadzenia zajęć: Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie, ul. Bitwy pod Studziankami 5

Kategoria młodziczka (rocznik 2004-2005) treningi: poniedziałek 16:30, wtorek 16:15, piątek 16:00 (zmiana od 1 kwietnia)

Kategoria dzieci  (rocznik 2008-2009) treningi: czwartek  16:45 (zmiana od 1 kwietnia)

Serdecznie zapraszamy na zajęcia  z piłki ręcznej dziewcząt. Treningi mają na celu szkolenie dzieci i młodzieży, kształtowanie sprawności fizycznej, a także  naukę i doskonalenie elementów technicznych. Nasz klub wychował kilka znakomitych reprezentantek Polski, oraz zawodniczek,  które z powodzeniem radzą sobie w drużynach pierwszoligowych.

 

 

  1. nazwę zajęć/pracowni: MKS MPEC Pałac Młodzieży Tarnów
  2. miejsce prowadzenia zajęć" hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 8, ul. Bitwy pod Studziankami 5
  3. godziny prowadzenia zajęć w bieżącym roku szkolnym: wtorek 15:00, czwartek 15:00, piątek: 16:00
  4. krótki opis/specyfikę zajęć: Nauka i doskonalenie techniki i taktyki gry w piłkę ręczną, podnoszenie poziomu sprawności fizycznej, uczestnictwo w małopolskich rozgrywkach ligowych, udział w turniejach na arenie krajowej i międzynarodowej, wyjazdy na obozy piłki ręcznej.
  5. wiek dzieci do których zajęcia są adresowane: dziewczęta, rocznik 2006 i 2007

 

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?