Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracownia muzyczna

Piosenka lub wiersz dla mamy i taty

W oryginalny sposób swoich rodziców uhonorowali wychowankowie grupy wokalnej Pałacu Młodzieży

Dnia 23 maja 2017-Dzieci Pałacu Młodzieży, przekazały piosenkę lub wiersz - na Dzień Mamy i Taty-swoim Rodzicom. W występie wzięli udział Zespół wokalny Albatros -wokaliści z pracowni Ewy Rutkiewicz, która po raz 27,zorganizowała takie spotkanie  dla Rodziców-wystąpiła Estrada Dzieci-P.M. Akademia Malucha ,wybrani soliści z pracowni p.Małgorzaty Boruch, Rodzic pan Marcin Kuruc z córką Amelią-solistką P.M oraz chętne Dzieci..od 3,5-do 7 lat  zgłoszone wcześnie recytowały wiersze lub śpiewały piosenki- dla swoich Rodziców- otrzymały nagrody.

Zamierzeniem tego spotkania było zintegrowanie Dzieci w tym dniu,wraz  z udziałem Rodziców i to udało się , wspaniale.Występ cieszył się  wielkim uznaniem. Dziękujemy publiczności ,która jak  zawsze  dopisała .Opracowanie muzyczne- Ewa Rutkiewicz.Mamom i Tatom składamy najlepsze życzenia.

Czytaj więcej: Piosenka lub wiersz dla mamy i taty

Wokalistki Pałacu Młodzieży laureatkami Przeglądu Piosenki Patriotycznej

3 maja 2017 w Tarnowskim Teatrze odbył się XVIII Przegląd Piosenki Patriotycznej organizowany przez Sokół Świat Pracy. W przeglądzie wzięło udział  około 60 wykonawców. Solistki z pracowni wokalnej Pałacu Młodzieży prowadzonej przez  Małgorzatę Boruch - Natalia Michalska i Eliza Gąsiorowska znalazły się  w gronie laureatów. Natalia zdobyła II miejsce w kategorii szkól podstawowych. Eliza Gąsiorowska zdobyła II  miejsce w kategorii gimnazjalistów. Wokalistkom gratulujemy!!!!

Spotkanie z poezją i piosenką literacką

21 kwietnia 2017 w Pałacu Młodzieży  odbyło się spotkanie zorganizowane przez nauczycielkę PM - Ewę Rutkiewicz z poetą  Ryszardem Lisem pt. „Klucz do słów”. W spotkaniu tym wzięła udział młodzież, która czytała wiersze tarnowskiego poety i dziennikarza. Młodzież zaprezentowała także własne wiersz oraz zadawała pytania. Wieczór przeplatany był piosenką literacką wokalistek z pracowni Ewy Rutkiewicz.

Czytaj więcej: Spotkanie z poezją i piosenką literacką