Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracownia Relaksacyjno - Terapeutyczna

Pracownia Relaksacyjno - Terapeutyczna jest miejscem integracji działań edukacyjno - terapeutycznych. Powstała w 2004 roku w ramach Pałacu Młodzieży w Tarnowi
 Forma skierowana do  dzieci od 3 do 12 lat.
Jest propozycją  dla dzieci z trudnościami  edukacyjnymi, grafomotorycznymi , fobiami szkolnymi, dysfunkcjami psychoruchowymi. Pracujemy  metodami terapeutycznymi i relaksującymi.
 
W programie
  • Arteterapia
  • Choreoterapia
  • Polisensoryka 
  • Pedagogika Lecznicza
  • Zajęcia kompensacyjno - korekcyjne
 
Proponujemy  twórcze spędzenie wolnego czasu, odstresowanie i przepracowanie napięć negatywnych emocji .Pracownia Polisensoryczna  i  Światła daje  możliwość relaksu każdemu uczestnikowi zajęć.
 Jesteśmy miejscem przyjaznym dla dzieci niepełnosprawnych. Zajęcia dostosowane są do możliwości i potrzeb  każdego dziecka. Ćwiczenia  prowadzimy  w małych grupach i indywidualnie.Zajęcia odbywają się cyklicznie w ciągu roku szkolnego . W okresu wakacyjnym  proponujemy formy  relaksacyjne dla uczestników pracowni oraz  otwarte tematyczne. Zapraszamy.

 zobacz zdjęcia>> Pracownia Relaksacyjno - Terapeutyczna 

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?