Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ferie z planszówkami!

Najważniejsza jest dobra zabawa, a takiej na lutowym Planszowisku było mnóstwo. Gry planszowe są świetną rozrywką dla wszystkich, bez względu na wiek, dlatego zadowoleni byli  i mali, i duzi. Uczestnicy zapewniali też, że ferie spędzą z planszówkami.

Planszówki posiadają walory edukacyjne, integracyjne i towarzyskie. Uczą pracy w grupie i podziału zadań, ćwiczą pamięć, promują zdrową rywalizację, rozwijają inteligencję i są fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Życzymy udanych feryjnych rozgrywek! Do zobaczenia w marcu!

 

Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

Czytaj więcej: Ferie z planszówkami!

Pierwsze miejsce pałacowych wokalistek w Będzinie

Podczas  XXIV Międzynarodowy Festiwal Kolęd Pastorałek, który odbył się w Będzinie świetnie zaśpiewały wychowanki pracowni wokalnej Pałacu Młodzieży. Eliminacje do w/w festiwalu odbywały się w 37ośrodkach w Polsce i za granicą. W eliminacjach wzięło udział około 2000 wykonawców. Do finału zakwalifikowało  się 130  wykonawców . Duet Dagmara Gromniak  Natalia Michalska wokalistki z pracowni wokalnej Małgorzaty Boruch zdobyły I miejsce. Jest to ogromny sukces Dagmary i Natalki.

Parę dni później Dagmara i Natalka brały również udział w Ogólnopolskim  Festiwalu Kolęd Pastorałek w Ślemieniu. Zdobyły II miejsce .Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

Konkurs krasomówczy – sprawdź swoje umiejętności!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Tarnowskim Konkursie Krasomówczym „O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”. Celem konkursu jest propagowanie pięknej polszczyzny, kształcenie sprawności językowej, a także wyrabianie umiejętności autentycznego i swobodnego wypowiadania się na zadany temat. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów tarnowskich szkół, w wieku od 12 do 19 roku życia.

Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu upływa 6 kwietnia 2018 r. Finał Konkursu odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 9.30 w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24.

Szczegóły Konkursu w Regulaminie. Dodatkowych informacji udziela koordynatorka Konkursu – Agata Abou Dan, tel. 604 911 392.

Regulamin

Karta

Czytaj więcej: Konkurs krasomówczy – sprawdź swoje umiejętności!