Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Młodzieżowe Centrum Wolontariatu

Młodzieżowe Centrum Wolontariatu

 

Młodzieżowe Centrum Wolontariatu

Zaprasza

  

Masz od 13 do 20 lat ?

Jesteś otwarty na potrzeby innych?

Lubisz poznawać nowych ludzi ?

Masz trochę wolnego czasu i chęci do pomocy innym ?

 

Przyjdź i pomagaj z nami !

 

 Nasze działania:

- organizowanie akcji charytatywnych

- pomoc dzieciom w nauce

- pomoc osobom starszym i chorym

-koordynowanie konkursów, organizowanie imprez okolicznościowych w Pałacu Młodzieży

- współpraca ze szkołami

- realizacja pomysłów z którymi do nas przyjdziesz

Zapraszamy!!!

 

Kontakt:

Joanna Wielgus 501 648 717  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewelina Janikowska 602538610 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koniec roku 2014 dla Wolontariuszy z  Młodzieżowego Centrum Wolontariatu  był bardzo owocny  w wydarzenia i imprezy. Wzięli udział w cyklu trzech szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej i mediacji. Pomagali min. podczas Andrzejek oraz Spotkania z Mikołajem organizowanych w Akademii Malucha. Promowali zbiórki żywności na terenie tarnowskich szkół. Zorganizowali  Wigilię dla Osób Starszych i Samotnych, która odbyła się 17 grudnia w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Wolontariusze samodzielnie zrobili ozdoby świąteczne, które później zanieśli podopiecznym Domu Pomocy Społecznej im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie . Zawieźli również żywność pochodzącą ze zbiórek do Domu Samotnej Matki. Pomagali przy Wieczorze Japońskim, który odbył się 18 grudnia w hali sportowo- widowiskowej przy ul. Gumniskiej w Tarnowie. Wzięli udział finale akcji „Wybierz ekologie, daj nam baner ”  czyli   w  Świątecznym Korowodzie i ubieraniu choinki na placu Sienkiewicza .

Bardzo cieszymy się , że Nasi Wolontariusze tak chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje i mamy nadzieję, że  Nowy Rok będzie dla Nas również owocny.

Praca czwórki naszych wolontariuszy została doceniona podczas III Tarnowskiej Gali Wolontariatu. Nikola Gostek, Gabriela Kudła, Weronika Wajchamer oraz Patrycja Włodarka zostały wyróżnione w konkursie Wolontariusz Roku 2014. Serdecznie Gratulujemy wyróżnienia !!!

Opiekunowie

Ewelina Janikowska

Joanna Wielgus

Wydarzenia sportowe