Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna dziewcząt

Grupa Azoty Głównym Partnerem Sekcji Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców  

Pałacu Młodzieży w Tarnowie  sezonach 2015,16 i 2016,17

W sekcji piłki ręcznej dziewcząt i chłopców  Pałacu Młodzieży pod okiem 11 trenerów trenuje ok. 300 młodych szczypiornistów wieku od 9 – 10  lat do ukończenia wieku juniora starszego, czyli 19 lat..  Zajęcia  rozgrywki odbywają się na kilku obiektach sportowych. Starsze grupy trenują i grają w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie, młodsze w hali sportowej Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie. Ponadto cześć zajęć odbywa się w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu  i Rekreacji w Tarnowie i Szkoły Podstawowej nr 15im. Gen. J. Bema.   

 

W sezonie 2015, 2016 w rozgrywkach Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej Dziewcząt i  Chłopców weźmie udział 8 zespołów: 3 drużyny dziewcząt w kategorii juniorka młodsza, młodziczka i w najmłodsza kategoria dziewczęta, wśród chłopców juniorzy starsi, juniorzy młodsi, chłopcy po 1 zespole i 2 drużyny w kategorii młodzików.

Udział aż tylu drużyn Pałacu Młodzieży w Tarnowie w rozgrywkach możliwy jest dzięki dotychczasowej  finansowej pomocy Miasta   Tarnowa oraz sponsorom sekcji Firmie  BENHAUER, której właścicielem jest były zawodnik naszego klubu p. Grzegorz Błażewicz oraz sponsorowi sekcji piłki ręcznej sekcji chłopców firmie MPEC Tarnów. Miłą informacją, jest to, że od najbliższego sezonu przez  2 lata Głównym Partnerem Sekcji Piłki Ręcznej będzie Grupa Azoty. Dzięki temu będziemy realizować Program Rozwoju Piłki Ręcznej pod nazwą nazwy Grupa Azoty STARTUdział w programie pozwoli nam na udział na zakup sprzętu sportowego, udział w rozgrywkach i turniejach, realizowanie przedsięwzięć sportowych z podmiotami sponsorowanymi  przez Grupę Azoty,  I ligowym SPR Tarnów  i drużyną ekstraklasy Wisłą Azotami Puławy. Liczymy też, że dzięki temu zwiększy się zainteresowanie tą wielce zasłużoną dyscypliną i popularną  w Tarnowie i regionie a  także przyczyni się  do sukcesów   sportowych  drużyn młodzieżowych oraz seniorów.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?