Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracownia młodego technika

Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży

20 lutego 2016 r. w hali sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej 28 rozegrano III Rundę Eliminacyjną Mistrzostw Polski Modeli Samochodów Zdalnie Kierowanych. Impreza ta przyciąga zawodników z całej Polski. Gościliśmy przedstawicieli takich miast jak Warszawa, Nowy Sącz, Kraków, Wrocław, Poznań i Tarnów i inne. Zawody rozegrano w sześciu klasach elektrycznych zgodnie z międzynarodowymi przepisami EFRA. Rozegrane pięć rund eliminacyjnych i trzy rundy finałowe. W godzinach 9.00 - 19.00 startowało ponad 54 modele. Od najwolniejszych Kadetów do najszybszych E-12. Podsumowanie naszych zawodów zaszczycili zaproszeni gości: panie Ewa, Katarzyna i Małgorzata Jaśko - żona i córki założyciela pracowni modelarskiej w Pałacu Młodzieży. To właśnie one, wraz z Dyrektorem Pałacu Młodzieży w Tarnowie – Jerzym Kosibą, wręczyły puchary w Memoriale Jerzego Jaśko zawodnikom klasy Kadet. Ze swojej strony pragnę podziękować wszystkim organizatorom, zawodnikom i zaproszonym gościom za przybycie. Instruktor pracowni modelarskiej Wojciech Brajowski.

Wyniki zawodów

 

Final rankinglist  -  E-10 TC 540 [E-10 540]

 

Miejsce w rank. 

Zawodnik

Miejscowość

Klub

Kat. Wiek.

1. Heat 

2. Heat 

3. Heat 

Heat

Punkty

Punkty na biegi

                     

Mądel Piotr

Skrzyszów

TKMS

Senior

DNS (9) 

22 5:07.942 (1) 

21 5:00.824 (1) 

A

2

2:13:1 [1:9]

Kopacki Krystian

Tarnów

TKMS

Senior

22 5:08.813 (1) 

22 5:12.637 (2) 

7 1:51.460 (9) 

A

3

1:12:2 [3:9]

Janusz Marek

Grybów

SKM Felga Nowy Sącz

Senior

21 5:03.278 (2) 

20 5:08.720 (3) 

21 5:11.047 (2) 

A

4

1:23:2 [2:3]

Jeż Patryk P

Nowy Sącz

SKM Felga Nowy Sącz

Senior

20 5:17.659 (3) 

20 5:11.165 (4) 

20 5:07.289 (3) 

A

6

3:31:3 [2:4]

Borek Waldemar

Kraków

 

Senior

19 5:02.536 (4) 

19 5:09.241 (5) 

19 5:14.324 (5) 

A

9

1:42:5 [3:5]

Czachor Marcin

Głogoczów

 

Senior

18 5:03.161 (6) 

18 5:03.788 (7) 

19 5:12.022 (4) 

A

10

3:41:6 [2:7]

Żurawski Rafał

Grybów

SKM Felga Nowy Sącz

 

19 5:06.427 (5) 

17 5:01.786 (8) 

19 5:14.924 (6) 

A

11

1:53:6 [2:8]

Bugajski Michał

Kraków

 

Senior

18 5:10.528 (7) 

18 5:02.532 (6) 

17 5:05.358 (7) 

A

13

2:61:7 [3:7]

Chełmiński Zbigniew

Kraków

 

Senior

17 5:15.337 (8) 

16 5:16.242 (9) 

17 5:16.759 (8) 

A

16

1:83:8 [2:9]

10 

Szczepaniak Filip

Grybów

SKM Felga Nowy Sącz

Junior

DNS (10) 

1 0:44.669 (10) 

4 3:27.576 (10) 

A

20

3:102:10 [1:10]

 

 

Final rankinglist  -  E-10 Formula [E-10 For]

 

Miejsce w rank. 

Zawodnik

Miejscowość

Klub

Kat. Wiek.

1. Heat 

2. Heat 

3. Heat 

Heat

Punkty

Punkty na biegi

                     

Błazucki Piotr

Warszawa

Automobilklub Polski

Senior

22 5:08.203 (1) 

24 5:05.175 (1) 

DNS (5) 

A

2

2:11:1 [3:5]

Słomski Daniel

Warszawa

 

 

19 5:14.260 (4) 

20 5:13.710 (3) 

20 5:13.763 (1) 

A

4

3:12:3 [1:4]

Kopczyński Mikołaj

Piaseczno

 

Junior

21 5:12.707 (2) 

21 5:03.040 (2) 

17 5:03.284 (4) 

A

4

2:21:2 [3:4]

Sienica Marcin

Warszawa

RC Warszawa

 

19 5:09.431 (3) 

18 5:00.635 (4) 

18 5:04.505 (3) 

A

6

1:33:3 [2:4]

Połaniec Dominik

Jelcz-Laskowice

KMS Jelcz-Mikrus

 

18 5:00.950 (5) 

17 5:01.965 (5) 

19 5:14.270 (2) 

A

7

3:21:5 [2:5]

 

Final rankinglist  -  E-10 GT [E-10 GT]

 

Miejsce w rank. 

Zawodnik

Miejscowość

Klub

Kat. Wiek.

1. Heat 

2. Heat 

3. Heat 

Heat

Punkty

Punkty na biegi

                     

Błazucki Piotr

Warszawa

Automobilklub Polski

Senior

24 5:01.562 (1) 

25 5:07.928 (1) 

DNS (7) 

A

2

2:11:1 [3:7]

Rosiński Paweł

Ząbki

Automobilklub Polski

Senior

24 5:03.655 (2) 

24 5:00.596 (2) 

24 5:02.387 (1) 

A

3

3:12:2 [1:2]

Kopczyński Mikołaj

Piaseczno

 

 

5 4:02.840 (7) 

23 5:07.049 (3) 

24 5:10.735 (2) 

A

5

3:22:3 [1:7]

Janusz Marek

Grybów

SKM Felga Nowy Sącz

Senior

22 5:07.916 (3) 

22 5:04.168 (4) 

23 5:11.412 (3) 

A

6

3:31:3 [2:4]

Smyk Dariusz

Warszawa

 

Senior

20 5:12.193 (4) 

18 5:01.259 (6) 

19 5:07.977 (5) 

A

9

1:43:5 [2:6]

Żurawski Rafał

Grybów

SKM Felga Nowy Sącz

 

19 5:09.772 (5) 

21 5:19.986 (5) 

20 5:12.578 (4) 

A

9

3:42:5 [1:5]

Wójcik Grzegorz

Warszawa

 

Senior

19 5:15.732 (6) 

18 5:12.135 (7) 

17 5:12.910 (6) 

A

12

1:63:6 [2:7]

 

Final rankinglist  -  E-10 Kadet [E-10 Kadet]

 

Miejsce w rank. 

Zawodnik

Miejscowość

Klub

Kat. Wiek.

1. Heat 

2. Heat 

3. Heat 

Heat

Punkty

Punkty na biegi

                     

Barabasz Eryk

Jel-Laskowice

 

Młodzik

15 5:00.919 (1) 

15 5:03.226 (2) 

15 5:03.724 (1) 

A

2

1:13:1 [2:2]

Chełmiński Krystian

Kraków

 

Młodzik

15 5:13.183 (2) 

15 5:00.162 (1) 

15 5:10.111 (2) 

A

3

2:13:2 [1:2]

Borek Samuel

Kraków

 

Młodzik

13 5:00.742 (3) 

14 5:02.577 (3) 

13 5:08.818 (4) 

A

6

2:31:3 [3:4]

Muzyka Jakub

Żabno

 

Młodzik

5 2:03.112 (9) 

14 5:22.194 (4) 

13 5:07.510 (3) 

A

7

3:32:4 [1:9]

Piotrowski Mikołaj

Nowy Sącz

PM Nowy Sącz

Młodzik

12 5:08.974 (4) 

13 5:21.772 (5) 

13 5:10.767 (5) 

A

9

1:43:5 [2:5]

Lustofin Maciej

Żabno

GCK Żabno

Młodzik

12 5:21.663 (5) 

7 3:04.948 (9) 

12 5:14.104 (6) 

A

11

1:53:6 [2:9]

Mądel Maksymilian

Skrzyszów

 

Młodzik

11 5:04.043 (6) 

11 4:39.755 (8) 

11 5:07.682 (7) 

A

13

1:63:7 [2:8]

Czachor Mieszko

Głogoczów

 

Młodzik

11 5:28.814 (7) 

12 5:14.026 (7) 

11 5:20.758 (8) 

A

14

2:71:7 [3:8]

Nowak Kacper

Żabno

 

Młodzik

2 1:01.732 (10) 

13 5:22.976 (6) 

1 5:10.418 (10) 

A

16

2:61:10 [3:10]

10 

Lustofin Kamil

 

GCK Żabno

Młodzik

10 4:33.921 (8) 

DNS (10) 

10 5:07.204 (9) 

A

17

1:83:9 [2:10]

  

Final rankinglist  -  E-10 TC Pro Stock [E-10 TC PS]

 

Miejsce w rank. 

Zawodnik

Miejscowość

Klub

Kat. Wiek.

1. Heat 

2. Heat 

3. Heat 

Heat

Punkty

Punkty na biegi

                     

Ogonowski Mateusz

Żabno

 

Junior

24 5:01.070 (1) 

24 5:04.685 (1) 

DNS (8) 

A

2

1:12:1 [3:8]

Wójcik Michał

Warszawa

 

Junior

24 5:09.571 (3) 

24 5:11.970 (3) 

24 5:02.009 (1) 

A

4

3:11:3 [2:3]

Smyk Arkadiusz

Warszawa

 

Junior

24 5:03.928 (2) 

13 2:48.481 (9) 

24 5:09.120 (2) 

A

4

1:23:2 [2:9]

Mach Łukasz

Tarnów

TKMS

Junior

23 5:13.367 (5) 

24 5:09.158 (2) 

24 5:10.502 (3) 

A

5

2:23:3 [1:5]

Pyrka Stanisław

Warszawa

Automobilklub Polski

Senior

23 5:11.839 (4) 

23 5:01.434 (5) 

24 5:12.459 (4) 

A

8

3:41:4 [2:5]

Fedor Michał

Zbylitowska Góra

TKMS

Senior

23 5:14.057 (6) 

23 5:01.173 (4) 

DNS (9) 

A

10

2:41:6 [3:9]

Kłapacz Jakub

Grybów

SKM Felga Nowy Sącz

 

23 5:14.391 (7) 

22 5:00.952 (6) 

23 5:04.827 (5) 

A

11

3:52:6 [1:7]

Sienica Marcin

Warszawa

RC Warszawa

Senior

21 5:00.636 (8) 

22 5:12.441 (7) 

22 5:07.876 (6) 

A

13

3:62:7 [1:8]

Jeż Patryk

Nowy Sącz

SKM Felga Nowy Sącz

 

8 2:05.368 (9) 

21 5:12.211 (8) 

20 5:03.773 (7) 

A

15

3:72:8 [1:9]

 

Final rankinglist  -  E-12 [E-12]

 

Miejsce w rank. 

Zawodnik

Miejscowość

Klub

Kat. Wiek.

1. Heat 

2. Heat 

3. Heat 

Heat

Punkty

Punkty na biegi

                     

Rosiński Paweł

Ząbki

Automobilklub Polski

Senior

42 8:07.573 (1) 

43 8:03.093 (1) 

41 8:04.560 (1) 

A

2

2:11:1 [3:1]

Błazucki Piotr

Warszawa

Automobilklub Polski

Senior

42 8:10.181 (2) 

42 8:06.871 (2) 

40 8:02.840 (2) 

A

4

2:21:2 [3:2]

Słomski Daniel

Warszawa

 

Senior

39 8:02.744 (3) 

40 8:09.436 (3) 

38 8:04.213 (3) 

A

6

2:31:3 [3:3]

Krawczyk Jerzy

Sosnowiec

MKS Gwarek

Senior

35 8:07.175 (4) 

28 8:08.723 (4) 

36 8:02.093 (4) 

A

8

3:41:4 [2:4]

Smyk Dariusz

Warszawa

 

 

26 8:01.022 (5) 

DNS (5) 

22 8:00.925 (5) 

A

10

1:53:5 [2:5]

 

Modele samochod...
Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży
Modele samochod...
Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży
Modele samochod...
Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży
Modele samochod...
Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży Modele samochodowe opanowały Halę Pałacu Młodzieży

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?