Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Sukces Małgorzaty Kmiecickiej z pracowni kulturalno-teatralnej Pałacu Młodzieży w Turnieju Recytatorskim w Krakowie

30 listopada 2022 roku, wytypowani wychowankowie pracowni kulturalno-teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie wzięli udział w Małopolskim Turnieju Recytatorskim Poezji Współczesnej im. Andrzeja Bursy w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie, na który pojechali pod opieką nauczyciela Izabeli Surdej. Pałac Młodzieży w konkursie pięknie reprezentowali: Małgorzata Kmiecicka, Zuzanna Szura, Amelia Romanowska i Dominik Didycz. Nominację do nagród i wyróżnień oraz do udziału w Finale Turnieju otrzymała Małgorzata Kmiecicka,  która zaprezentowała wiersz Andrzeja Bursy ,,Nadzieja" i Wisławy Szymborskiej ,,Rozmowa z kamieniem". Wychowanka do konkursu została przygotowana pod kierunkiem Izabeli Surdej.

Czytaj więcej: Sukces Małgorzaty Kmiecickiej z pracowni kulturalno-teatralnej  Pałacu Młodzieży w Turnieju...

Ankieta - Projekt "Godziny dla Rodziny"

Pałac Młodzieży w Tarnowie realizuje w ramach projektu „Tarnów Nowe Spojrzenie”
(działanie „Rozwój oferty czasu wolnego skierowanej w szczególności do rodzin i osób
młodych” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego)
zadanie o nazwie „Godziny dla Rodziny”. Jest to nowa oferta skierowana do mieszkańców
miasta.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Ankieta -> POBIERZ

 

Grand Prix pałacowej wokalistki w patriotycznym konkursie

14 Listopada 2022 młodziutka wokalistka Pałacu Młodzieży z pracowni wokalnej prowadzonej przez Ewę Rutkiewicz, Zosia  Witecka wzięła udział w 4 Edycji Konkursu Pieśni Patriotycznej i Poezji Śpiewanej. Zosia pięknie zaprezentowała się na scenie CSM i zdobyła Grand Prix w kategorii od 7 do 10 lat.