Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WSPINAJ SIĘ I POMAGAJ!

Młodzież stojąca przed ścianka wspinaczkowąChciałbyś spróbować swoich sił w sporcie ekstremalnym? A może po prostu lubisz pomagać innym? Jeśli tak to mamy dla ciebie propozycje nie do odrzucenia! Charytatywne zawody wspinaczkowe odbędą się już 27.03 na hali TOSIR (ul.Krupnicza 8A) w Tarnowie. Podczas zawodów będziesz mieć możliwość wspina się na aż 15 trasach o różnym stopniu trudności. Cały dochód zebrany podczas imprezy zasili konto fundacji Sprawne Wspinanie, zajmującej  się tworzeniem zajęć oraz zawodów wspinaczkowych dla osób z niepełnosprawnościami.

Organizatorem wydarzenia jest grupa tarnowskich licealistów, którzy postanowili wykorzystać swoją pasję, aby zrobić coś dobrego dla świata. Pod nazwą TAK!sprawni biorą udział w ogólnopolskiego olimpiadzie  Zwolnieni z Teorii, a swoje zmagania na bieżąco dokumentują na Facebooku i Instagramie pod nazwą tak_sprawni.  Nie czekaj i zaobserwuj już dziś!

Do zobaczenia na ścianie!

WSPINACZKA. Kinga Pałka z Pałacu Młodzieży Mistrzynią Polski

Kinga Pałka z Pałacu Młodzieży Mistrzynią PolskiW sobotę i niedzielę (16-17 października 2021 r) młodzi zawodnicy startowali w  Mistrzostwach Polski Juniorów oraz tych Młodszych i Młodzików 2021, które organizowała PWSZ w Tarnowie. Świetna organizacja pozwoliła na komfort dla startujących i kibiców. Do zdobycia były medale w dwóch konkurencjach: prowadzenie i czas. Trzecia konkurencja olimpijska, która odchodzi już w zapomnienie, to trójbój, obejmująca zawody które odbyły się w lipcu w Rzeszowie.

Zawodnicy Pałacu Młodzieży prowadzeni przez trenera Marcina Bibro, w konkurencji na czas powalczyli i osiągnęli miejsca odpowiednio: 12 - Filip Łoboda, 10 - Zuzanna Płonka, 5 - Natalia Bibro, 2 - Kinga Pałka.

Dodatkowo Kinga Pałka z liną zdobyła brązowy medal, a w trójboju olimpijskim uwzględniającym srebro z Rzeszowa została Mistrzynią Polski.

Gratulujemy młodym talentom i życzymy dalszych sukcesów.

Pełne wyniki na stronie PZA: http://pza.org.pl/news/news-pza/mistrzostwa-polski-juniorow-tarnow-2021-wyniki

Pałacowa wspinaczka ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski Juniorów

Uczestnicy na podiumW miniony czwartek w Rzeszowie, odbyła się pierwsza z trzech odsłon MISTRZOSTW POLSKI młodzików, juniorów młodszych i juniorów we wspinaczce sportowej: konkurencja BOULDERING.
Uczestniczka zajęć wspinaczkowych w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, podopieczna trenera Marcina Bibro,  Kinga Pałka (MKS Pałac Młodzieży Tarnów) przy niezwykle mocnej konkurencji wywalczyła srebrny medal w kategorii juniorek.
 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?