Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sala Konferencyjna - oferta wynajmu

Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą skorzystania z naszych obiektów, które nadają się do przygotowania zarówno spotkań kameralnych, jak i imprez masowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu sali teatralnej w Pałacu Młodzieży

 

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do firm, jak i podmiotów poszukujących odpowiedniej przestrzeni do celów dydaktycznych, konferencyjnych szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych, spotkań biznesowych, kursów, paneli dyskusyjnych, odczytów, jak również wszelkiego rodzaju większych i mniejszych spotkań.

W tarnowskim Pałacu Młodzieży istnieje możliwość wynajęcia atrakcyjnego pomieszczenia, które znakomicie nadaje się zarówno na konferencje, jak i wieczory artystyczne.

Sala dysponuje sceną teatralno-widowiskową, dzięki czemu stanowi znakomite miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć scenicznych. Pomieszczenie wyposażone jest w wentylację, podwieszany pod sufitem projektor multimedialny wraz z ekranem. Oświetlona jest zarówno światłem naturalnym, jak i sztucznym z możliwością zaciemnienia przy użyciu rolet wewnętrznych.

Przestrzeń, którą oddajemy do Państwa dyspozycji, szczególnie polecamy przy organizacji: koncertów muzycznych, wieczorów artystycznych, przedstawień, widowisk, szkoleń, konferencji, prezentacji itp.

 

Oferujemy Państwu:

– salę teatralną na 150 osób (możliwość dostawki 30 miejsc)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sala może zostać dostosowana i zaaranżowana w dogodny sposób w zależności od upodobań i rodzaju organizowanego przedsięwzięcia.

 

Cennik: godzina (60 min.) – 250 zł netto

Wymiary sali: 8 m x 18 m

Wymiary sceny: 8 m x 8 m

 

Możliwy wynajem sali w systemie godzinowym lub całodziennym.

W celu wynajmu sali i uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Pałacu Młodzieży  w godzinach 8:00 - 18:00,  tel. 14 / 622-03-85.

Obowiązuje rezerwacja pisemna: fax 14 / 621-15-41; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?