Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Znamy już wyniki XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur

W tym roku w konkursie wzięło udział 19 wychowanków uczęszczających na zajęcia z „Akademii Logicznego Myślenia” oraz matematyki prowadzonych przez Magdalenę Baryczka oraz Wiesława Konieczny.

Wyróżnienia zdobyli:

  1. w kategorii Maluch:

Paulina Sacha kl. III SP,

Mateusz Wrzos kl. III SP,

Pola Kosiba kl. IV SP,

  1. w kategorii Beniamin:

Łabno Jakub kl. V SP,

Rzeszótko Mateusz kl. V SP,

Wszystkim wychowankom Pałacu Młodzieży biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach matematycznych.

 

Wszystkie zainteresowane dzieci pragnące uczestniczyć w konkursach matematycznych i informatycznych zapraszamy do zapisywania się na zajęcia informatyczne, matematyczne i „Akademię Logicznego Myślenia”. Opiekunami grup są Magdalena Baryczka i Wiesław Konieczny. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 570 623 471)

 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?