Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolejna edycja Planszowiska w Pałacu

Zagraj z nami!

Pałac Młodzieży w Tarnowie, Tarnowski Klub Fantastyki oraz Centrum Gier Planszowych i Karcianych 6 oczek serdecznie zapraszają graczy w podróż do krainy gier planszowych, strategicznych i bitewnych. Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 listopada 2014 roku, godz. 11.00 – 14.00 w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24.

Gry, bez względu na gatunek powstały głównie po to, by gracze dobrze się bawili. Rywalizacja oczywiście też jest ważna, ale stanowi pewną wartość dodaną i nie jest ona najważniejsza – mówią zgodnie organizatorzy. Oprócz walorów edukacyjnych, integracyjnych i towarzyskich, gry planszowe uczą pracy w grupie i podziału zadań, ćwiczą pamięć, promują zdrową rywalizację i rozwijają inteligencję. Dla młodszych są alternatywą dla gier komputerowych, dla starszych treningiem umysłu, a niejednokrotnie refleksu i sprytu.

 

Co ciekawe klasyczne planszówki nie są już tylko rozrywką dla dzieci, ale również czymś, co świetnie może wypełnić wolny czas zupełnie dorosłym ludziom. Na długie jesienne wieczory to propozycja wręcz idealna.

Organizatorzy udostępnią bezpłatnie kilkadziesiąt gier, zróżnicowanych charakterem oraz stopniem trudności – każdy z graczy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dzięki współpracy z Firmą Rebel pałacowa biblioteka gier planszowych zdecydowanie się powiększyła. Zapraszamy do odkrywania nowości!

Spotkania są cykliczne, zostały zaplanowane na każdą drugą sobotę miesiąca.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?