Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapraszamy do głosowania w budżecie obywatelskim na projekt nr 9

 

„EMILKA” WRACA -  SPORT I REKREACJA

 

Zadbaj razem z nami o przyszłość sportu, zdrowy styl życia i rozwój tarnowskich dzieci i młodzieży! Zagłosuj na projekt nr 9 !

Głosować można od 10 do 24 czerwca 2019 r.


Projekt dotyczy zmodernizowania i remontu dwóch boisk leżących na terenach Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24 (historycznie to miejsce nazywano przed laty „Emilką”). Stworzenia obiektów wielofunkcyjnych, przystosowanych do gry w piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę. Z boisk korzystają uczniowie z pobliskich szkół oraz dzieci i młodzież, spędzając tam swój wolny czas, 7 dni w tygodniu w godzinach  8:00 – 22:00.

Więcej szczegółów dotyczących głosowania (bo.tarnow.pl):

 

Każdy uprawniony do głosowania może głosować raz, wybierając jeden z poniższych sposobów głosowania:

- elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej budżetu obywatelskiego przy użyciu Tarnowskiej Karty Miejskiej w wersji Premium;

- elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej budżetu obywatelskiego przy użyciu zamieszczonego tam formularza;

- osobiście w punkcie wyznaczonym przez Prezydenta poprzez umieszczenie wypełnionej karty do głosowania w przygotowanej w tym celu urnie.

 

Każdy uprawniony może oddać głos na nie więcej niż dwa projekty.

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?

Wydarzenia sportowe