Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Gramy dobrze… czyli co słychać w pałacowej koszykówce i piłce ręcznej”

Końcówka października to w zespołowych sportach halowych kolejne spotkania ligowe naszych pałacowych zespołów. Oto wyniki:

KOSZYKÓWKA

Wyniki w ramach rozgrywek Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki

 

 

 

 

Kadeci

MKS PM Tarnów – SKF JURA Basket Zabierzów 101:9 (36:3, 18:4, 36:0, 11:2)

Zaczkiewicz Piotr 3, Kras Aleksander 6, Fryc Bartłomiej 12, Zaczkiewicz Paweł 19, Miczek Andrzej 16, Bednarz Artur 20, Korus Konrad 4, Kuboń Bartłomiej 4, Łazarz Dawid 9, Kiełbasa Bartosz – trener Krzysztof Wawrzonek

 

Juniorki

UMKS GRACZ Starachowice – MKS PM Tarnów 39 : 60 (8:19, 16:17, 8:11, 7:13)

Liszka Paulina 19, Szatko Monika 17, Radlińska Kinga 12, Skrabacz Roksana 6, Słota Kinga 4, Grzegorzak Wiktoria 2, Kras Anna, Boguszewska Gabriela, Kwiek Patrycja, Sroka Natalia – trener Paweł Michalik

 

Młodziczki

UMKS GRACZ Starachowice – MKS PM II Tarnów 73:51 (24:13, 10:9, 12:16, 27:13) 

Srebro Maria 12, Laszota Karolina, Węglarz Weronika 5, Węglarz Oliwia 9, Węglarz Julia 2, Jaśkiewicz Maryla 2, Witkowska Natalia, Maksymowicz Magdalena 5, Kuraś Magdalena 1, Karczmarczyk Agata 4, Gurgul Sylwia 9, Jasińska Wioletta 2 - trener Paweł Michalik

 

MKS PM Tarnów – MKS PM II Tarnów 104:26 (21:2, 26:8, 26:8, 31:8)

MKS PM Tarnów: Stachura Klaudia 26, Kuczyńska Wiktoria 24, Kuczyńska Aleksandra 19, Schuster Aleksandra 12, Motyka Karolina 10, Świętochowska Julia 8, Madej Natalia 3, Kolbusz Martyna 2,Kalita Katarzyna, Markiewicz Aleksandra, Pietuch Justyna – trener Mariusz Siedlik

MKS PM II Tarnów: Węglarz Oliwia 5, Gurgul Sylwia 4, Laszota Karolina 3, Kuras Magdalena 2, Maksymowicz Magdalena 2, Węgrzyn Kinga 2, Witkowska Natalia 2, Srebro Maria 2, Skrzyniarz Aleksandra 2, Węglarz Julia 2, Węglarz Weronika, Jaśkiewicz Maryla – trener Paweł Michalik

 

PIŁKA RĘCZNA

Wyniki meczów w ramach rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej.

Kategoria - chłopcy:

W Krakowie odbył się II turniej w kategorii chłopców. Miłym akcentem było spotkanie ze sponsorem sekcji piłki ręcznej dziewcząt i chłopców Pałacu Młodzieży w Tarnowie

p. Grzegorzem Błażewiczem, Prezesem Zarządu Firmy Benhauer byłym zawodnikiem Pałacu Młodzieży, który dopingował naszą drużynę.

MKS PM MPEC Tarnów – Krakowiak Kraków 23:20 (14:11)

MKS PM MPEC Tarnów – Kusy Kraków 27:19 (15:10)

MKS PM MPEC Tarnów – Krakus Kraków 18:18 (9:12)

Sternal Dawid, Słowik Kacper, Hołda Jakub - Klamrzyński Oskar 20, Tulik Dominik 15, Porębski Szymon 14, Mądel Przemysław 7, Mróz Filip 3, Mróz Igor 3, Pater Michał 2, Majcher Patryk 2, Forajter Szymon 1, Piska Grzegorz, Rewicz Jakub, Szczebak Michał - trener: Marcin Janas 

 

Juniorki młodsze:

MKS PM Tarnów – MKS Olimpia Nowy Sącz 25:28 (14:16)

Ochońska Izabela - Staroń Justyna 11, Kostuch Wiktoria 9, Kuta Aleksandra 3, Pacyna Monika 2, Wózek Justyna, Gilska Karolina, Sadowicz Agnieszka, Kociuba Natalia, Piróg Weronika, Tryka Magdalena, Marczyk Monika - trener: Elżbieta Janas

 

Juniorzy starsi:

MKS PM MPEC Tarnów – SKS Kusy Kraków 29:22 (22:10)

Piotr Sądowicz - Drobiecki Kamil 10, Zając Bartłomiej 7, Bielamowicz Szymon 4, Regiec Mateusz 4, Ochoński Jan 3, Kozielec Kamil 1, Ligeski Grzegorz, Niemiec Bartosz, Sanek Albert, Piękoś Szymon, Łątka Oliwer, Ziaja Adrian, Młyński Kacper, Mucha Dominik - trenerzy: Paweł Pecka i Szczepan Greczyński

 

Juniorzy młodsi:

MKS PM MPEC Tarnów – MOSIR Bochnia 40:20 (21:13)

Pyrek Robert, Ratowski Aleksander, Rolewicz Patryk - Łuczyński Konrad 12, Lazarowicz Kacper 8, Starzec Marek 5, Wiśniowski Wojciech 5, Kawa Patryk 5, Targosz Patryk 2, Bartosz Sebastian 1, Chruściel Kacper 1, Zaucha Adrian 1, Budzik Oskar, Zieliński Adrian, Ratowski Aleksander - trenerzy: Bartosz Bommersbach i Józef Bommersbach

Wydarzenia sportowe