Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wychowanka Pałacu Młodzieży europejskim jurorem

Uczestniczka zajęć kulturalno-teatralnych Pałacu Młodzieży członkiem jury Europejskiej Nagrody Filmowej Młodego Widza EFA YAA, organizowanej przez Europejską Akademię Filmową.

Zuzanna Szura, uczestniczka zajęć kulturalno-teatralnych, jako jedna z kilkudziesięciu osób, reprezentowała Polskę, zasiadając w komisji jurorskiej EFA YAA. To międzynarodowe wydarzenie kulturalne skierowane do młodych widzów w wieku 12-14 lat z całej Europy. Do tej pory w wydarzeniu brało udział 55 miast z 34 państw.

Młodzi jurorzy z całej Europy w dniu 25 kwietnia 2021r. pełnili rolę profesjonalnego jury i głosowali na zwycięzcę tuż po projekcjach konkursowych filmów wybranych przez Europejską Akademię Filmową.

W prawdziwie europejskim głosowaniu, młodzi jurorzy przekazali swój werdykt do Erfurtu (Niemcy), gdzie został ogłoszony zwycięzca podczas ceremonii wręczania nagród transmitowanej na żywo

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?