Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Znamy już wyniki XXX edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur.

W tym roku w konkursie wzięło udział 15 wychowanków uczęszczających na zajęcia z „Akademii Logicznego Myślenia” prowadzonych przez Magdalenę Baryczka oraz Wiesława Konieczny.

 

Uczestnik zajęć „Akademii Logicznego Myślenia” Pałacu Młodzieży Kajetan Przybylski otrzymał wynik bardzo dobry  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur.

Wyróżnienia zdobyli:

  1. w kategorii Żaczek:

Alicja Łabno kl. II SP,

Wit Przybylski kl. II SP

  1. w kategorii Maluch:

Andrzej Mróz kl. III SP

  1. w kategorii Kadet:

Kamil Pabian kl. 7 SP

Piotr Dura kl. 7 SP

Hanna Wojciechowska kl. 7 SP

Jakub Łabno kl. 8 SP

Mateusz Rzeszótko kl. 8 SP

Wszystkim wychowankom Pałacu Młodzieży biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach organizowanych przez „Akademię Logicznego Myślenia”.

 

Wszystkie zainteresowane dzieci pragnące uczestniczyć w konkursach zapraszamy do zapisywania się na zajęcia informatyczne oraz „Akademię Logicznego Myślenia”. Opiekunami  grup są Magdalena Baryczka i Wiesław Konieczny (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 570 623 471.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?