Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pałacowa wychowanka Nina Hynek z medalem młodzieżowej olimpiady w judo

W dniach 25-26.06. w Łodzi odbywały się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo. Świetnie zaprezentowała się zawodniczka MKS Pałac Młodzieży Tarnów Nina Hynek, która w wadze 63 kg. obroniła brązowy medal   ubiegłorocznej Olimpiady Młodzieży.
 
 
Sukces tym większy, że z powodu kontuzji kręgosłupa judoczka praktycznie nie trenowała w ciągu ostatniego miesiąca.
Nina stoczyła 5 walk wygrywając 4. Szczególnie pasjonująca była ostatnia walka repasażowa, z zawodniczką Wanessą Witkowską z Budowlanych Sosnowiec. Tarnowianka przegrywała walkę przez waza-ari ale ostatecznie doprowadziła do wygranej, co dało jej prawo do walki o medal. Ostatnią walkę Nina wygrała   przed czasem (dwa waza-ari) z Aleksandrą Nosek z Sokoła Myślenice.
Medal ambitnej judoczki sprawił szczególną radość trenerowi B. Kocikowi, który z końcem czerwca, po 38 latach pracy, kończy swą działalność w Pałacu Młodzieży.  
Gratulujemy i dziękujemy Panie Trenerze.
 
Na zdjęciu medalistka z trenerem
 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?