Pałacowi szpadziści na planszach w Skawinie

W dniach 16 – 17.03.2024 r. nasi szpadziści uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju dzieci i młodzików „O Puchar Żubrów” w  Skawinie. Jest to cykl trzech turniejów, z których ostatni finałowy odbędzie się na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach.

W  kategorii  „dzieci” bardzo ładnie powalczyła Zosia Wałęga, która zajęła 7 miejsce. Zosia w fazie grupowej wygrała 3 walki, następnie o awans do finałowej ósemki w walce pucharowej pokonała zawodniczkę ze Skawiny wynikiem 10:9. O strefę medalową uległa zawodniczce z klubu Piast Gliwice wynikiem 10:8.