Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Depresja wśród młodzieży”

Młodzieżowa Rada Miejska działająca przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie serdecznie zaprasza uczniów oraz nauczycieli i pedagogów z tarnowskich szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do udziału w Konferencji „Depresja wśród młodzieży”. Spotkanie odbędzie się 20 listopada 2014 w godz. 10-13 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

W programie konferencji:

I. Prelekcje specjalistów:

1. „Zagrożenia w sieci” Pani asp. szt. Agnieszka Seyrlhuber – Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie

2. „Obraz własnego ciała i jego znaczenie. Zaburzenia odżywiania” Pani Inga Prusak – Socjolog, socjoterapeutka Specjalistycznej Poradni Profilaktyczno – Terapeutycznej
w Tarnowie

3. „Depresja – co w zamian?” Pan dr Wacław Srebro – Psycholog Specjalistycznej Poradni Profilaktyczno – Terapeutycznej w Tarnowie

II. Prezentacja wyników ankiety oraz filmu o tematyce depresji, które przygotowali Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej.

III. W trakcie konferencji możliwe będzie zadawanie specjalistom anonimowych pytań.

Konferencję Patronatem Honorowym objął Prezydent Miasta Tarnowa.

Zgłoszenia grup wraz z Opiekunem należy przesyłać do dnia 18.11.2014 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?