Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga ważne: termin zgłoszeń upływa już 29 listopada

III TARNOWSKA GALA WOLONTARIATU

Pałac Młodzieży we współpracy z Tarnowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Dzieci
i Młodzieży „PAŁAC” przy udziale Urzędu Miasta Tarnowa – wzorem ubiegłego roku, organizuje w dniu 11 grudnia 2014r. o godz. 11:00
III Tarnowską Galę Wolontariatu, w trakcie której będziemy chcieli uhonorować dyplomami
i nagrodami najbardziej aktywnych wolontariuszy z terenu miasta Tarnowa, działających na rzecz pomocy innym, pracujących w charakterze wolontariusza, podejmujących się działań społecznych, aktywnie uczestniczących w akcjach o charakterze charytatywnym.  

III Tarnowska Gala Wolontariatu będzie miała charakter uroczystości, podczas której będą wręczane okolicznościowe dyplomy i nagrody dla wolontariuszy w różnych kategoriach (uczniowie gimnazjum, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, dorośli zrzeszeni i dorośli niezrzeszeni), zgłoszonych do Pałacu Młodzieży  wyłonionych przez komisję oceniającą przedstawiony przez zgłaszających dorobek danego wolontariusza.
Komisja – Kapituła konkursu składa się z przedstawicieli miejskich organizacji działających na rzecz pomocy innym.

III Tarnowska Gala Wolontariatu będzie również okazją do promowania altruistycznych postaw oraz uhonorowania tytułem Wolontariusz Roku 2014  tych, którzy swoim zachowaniem i bezinteresowną pomocą innym mogą być wzorcem dla innych.

Na zgłoszenia wraz z opisem ich dotychczasowego dorobku/działalności społecznej czekamy do dnia 29 listopada 2014r.  Zgłoszenia można nadsyłać faksem (14 6211541), pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub składać osobiście w sekretariacie Pałacu Młodzieży w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 24. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek, nazwa instytucji, stowarzyszenia które typuje oraz szczegółowy opis dorobku, działalności, podejmowanych inicjatyw, itp., ze szczególnym uwzględnieniem pomocy za okres 14.12.2013–29.11.2014r.

Do udziału w III Tarnowskiej Gali Wolontariatu zostaną zaproszeni przedstawiciele władz miejskich oraz tarnowskich instytucji i stowarzyszeń działających na rzecz pomocy innym, dyrektorzy tarnowskich szkół i placówek oświatowych, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Tarnowie oraz Kurii Diecezjalnej.

III Tarnowska Gala Wolontariatu odbędzie się w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie, w dniu 11 grudnia (czwartek) 2014r. o godz. 11:00.

Serdecznie zapraszamy!!

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?