Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I miejsce juniorów młodszych MKS PM MPEC Tarnów w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Bieczu

W miniony piątek i sobotę / 29-30.0917/  odbywał się Bieczu odbywał  się   Ogólnopolski Turniej  w Piłki  Ręcznej  o Puchar Koordynatora Sportu Gminy Biecz w kategorii juniorów młodszych.

W turnieju juniorów młodszych wzięło udział 5 drużyn: gospodarze UKS Wiertmet Libusza, PGE VIVE Kielce, SPR Stal Mielec, MKS Padwa Zamość oraz drużyna  MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów. Turniej rozgrywany był systemem każdy  z każdym.

Zespół MKS PM MPEC Tarnów prowadzony przez trenera Marcina Janasa w I dniu turnieju wygrał mecz z następcami Karola Bieleckiego i Sławomira Szmala drużyną PGE VIVE Kielce 31 - 26. W drugim dniu taranowanie pokonali kolejno SPR Stal Mielec 25 – 18, MKS Padwę Zamość 28 – 25 i w ostatnim meczu o I miejsce w turnieju pokonali zespół gospodarzy UKS Wiertmet Libusza 27 – 23 rewanżując się za porażkę w karnych w rozgrywanym tydzień wcześniej w Tarnowie XIV Ogólnopolskim Memoriale Wiesława Kozioła. 

Najlepszym zawodnikiem turnieju w plebiscycie trenerów i organizatorów wybrano tarnowskiego zawodnika MKS PM MPEC Tarnów Patryka Kwarcińskiego.

.

Wyniki drużyny Pałacu Młodzieży:

MKS PM MPEC Tarnów  -  KS PGE VIVE Kielce      31 – 26 / 17-11 /

MKS PM MPEC Tarnów  - SPR Stal Mielec                  25 – 18 / 12 – 9 /

MKS PM MPEC Tarnów  - MKS Padwa Zamość          28 – 25 / 15 – 13 /

MKS PM MPEC Tarnów - UKS Wiertmet Libusza      27 – 23 / 15 – 10

 

MKS PM MPEC Tarnów

trener Marcin Janas, kierownik Paweł Mądel

Bramkarze: Kacper Słowik, Szczepan Mortek, Jakub Hołda

Zawodnicy: Szymon Porębski /21/, Przemysław Mądel/13/, Dominik Tulik/5/, Piotr Śleczkowski /2/, Filip Mróz, Oskar Klamrzyński/13/, Konrad Sanek /10/, Igor Mróz/16/, Patryk Kwarciński /24/, Dawid Sternal /7/.

 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?