Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Młodzieżowe Centrum Wolontariatu

VI Wigilia dla samotnych i Starszych – ruszyły przygotowania

Rozpoczęły się już w tarnowskich szkołach zbiórki produktów na rzecz Wigilii dla Osób Samotnych i Starszych, która po raz szósty odbędzie się w Pałacu Młodzieży w Tarnowie w grudniu tego roku. Do pomocy i wsparcia tej inicjatywy zapraszamy jednak nie tylko uczniów ale również osoby indywidualne. Oprócz przygotowania poczęstunku, wolontariusze z Młodzieżowego Centrum Wolontariatu pragną również dla zaproszonych osób przygotować paczki żywnościowe na Święta Bożego Narodzenia. W ubiegłym roku, produkty spożywcze, które nie zostały wykorzystane do przygotowania Wigilii oraz paczek żywnościowych dla osób samotnych, przekazaliśmy do Domu Samotnej Matki w Tarnowie. W tym roku po raz kolejny pragniemy wesprzeć tą właśnie placówkę, dlatego do listy zbieranych co roku produktów spożywczych, dodajemy produkty oraz przedmioty, które przydadzą się mamom oraz ich dzieciom a także pomogą Siostrom prowadzącym Dom Samotnej Matki w Tarnowie. Z góry dziękujemy za włączenie się w zbiórkę. Wspólnie pokazujemy dzieciom i młodzieży, że każde dobro, pomoc drugiemu człowiekowi to wartość nie do przecenienia, szczególnie w okresie świątecznym.

Zbiórka potrwa od 16 listopada do 10 grudnia 2015. Zgromadzone produkty będziemy odbierać z placówek w dniu 11 grudnia 2015.

Produkty można również w tym czasie przynosić do Pałacu Młodzieży do Sali nr 9 od poniedziałku do piątku w godzinach 16 -18.

 

Lista zbieranych produktów znajduje się na plakacie.

Opiekunowie Młodzieżowego Centrum Wolontariatu w Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Joanna Wielgus kontakt 501 648 717

Ewelina Janikowska kontakt 602 538 610

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?