Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Zapisy na Akcję Lato w Pałacu Młodzieży

Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy zapisy na półkolonie Bezpieczne Wakacje z Pałacem Młodzieży 2018.

Warto zapamiętać, że w dniach 16 – 20 IV 2018 r. trwać będą zapisy  dla aktualnych uczestników zajęć w PM

Z kolei w dniach 23 – 27 IV 2018 r. trwać będą zapisy dla pozostałych dzieci.

Zapisy przyjmowane będą od godziny 8 w każdy z tych dni w sekretariacie PM pokój 27 I piętro. Kartę uczestnika można pobrać z naszej strony internetowej lub odebrać w sekretariacie PM.

Przypominamy, że z zajęć w ramach półkolonii mogą w tym roku skorzystać dzieci uczęszczające w dniu zapisu do klas I - V szkoły podstawowej. Akcja Lato prowadzona będzie w Pałacu Młodzieży w tygodniowych turnusach od 2 do 27 lipca. Każde dziecko może uczestniczyć w maksymalnie dwóch turnusach. Dzieci mają zapewnione drugie śniadanie i obiad. W programie każdego turnusu zaplanowaliśmy także atrakcyjną wycieczkę. Odpłatność za półkolonie wynosi 175 zł dla dzieci uczęszczających do szkół na terenie Tarnowa i 185 zł dla pozostałych.

Pobierz kartę zgłoszenia>>

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?