Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Zmiana terminu przyjmowania zgłoszeń oraz Finału Konkursu Ekologicznego POSEGREGOWANI

Informujemy Państwa, że z powodu licznych próśb nauczycieli oraz dużego zainteresowania konkursem  przedłużamy termin nadsyłania prac w Konkursie Ekologicznym POSEGREGOWANI do dnia 31 maja 2016.

W związku z tym,  Finał Konkursu, na który serdecznie zapraszamy uczestników wraz z Opiekunami odbędzie się 9 czerwca 2016 roku o godzinie 10.00 w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży.

W tym dniu odbędzie się pokaz mody w strojach eko oraz wręczenie nagród w obu kategoriach konkursu. Zapraszamy wszystkich uczestników, którzy zgłosili swoje prace do udziału w Finale.

Serdecznie prosimy o przekazanie tej ważnej informacji osobom zainteresowanym. 

 

Uczniowie, którzy zgłosili już swoje prace, mają jeszcze czas i możliwość dokonania zmian, korekty czy doniesienia nowej pracy jeśli jest taka potrzeba. Za zamieszanie serdecznie przepraszamy, jednak jest nam niezmiernie miło, że konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem a placówki które brały w nim udział w ubiegłych latach ponownie zgłaszają swoje prace. 

 

W imieniu młodzieży

Koordynator konkursu

Joanna Wielgus

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?