Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracownia komputerowa

Pracownia Modelarska


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Pracownia Modelarska

Wiek wychowanków:   7 - 18 lat

Pracownia Modelarska (Młodego Technika) w Pałacu Młodzieży działa od wielu lat. Jej głównymi zadaniami jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży sportów modelarskich. Na naszych zajęciach, zajmujemy się wszystkimi rodzajami modelarstwa, począwszy od samochodów zdalnie kierowanych, poprzez łodzie, samoloty, modelarstwo kartonowe, roboty Lego Mindstorms EV3, dioramy, balony, latawce, śmigłowce, rakiety, kończąc na najnowszych modelach dronów i wielowirnikowców. Na nasze zajęcia mogą uczęszczać chętni począwszy od pierwszej kasy szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, chcących spróbować tej wspaniałej zabawy.

 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?