Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia teatralne


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Spektakl teatralny pt: ,,O uciekającej królewnie” w Pałacu Młodzieży.

,,O uciekającej królewnie” to przedstawienie teatralne, które zostało zaprezentowane w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie, w dniu 19 czerwca 2017r., w wykonaniu drugiej grupy teatralnej i przygotowane pod kierunkiem nauczyciela Izabeli Surdej. Przedstawienie ,,O uciekającej królewnie” to zabawna, pełna humoru opowieść o miłości, ukazująca historię ,,uciekającej”, wybrednej królewny, która żadnego królewicza nie chciała. Zakończenie spektaklu ukazało, że prawdziwej miłości nic nie jest w stanie pokonać. Tym razem wychowankowie wcielili się w magiczne postaci z baśniowych opowieści. Pomiędzy poszczególnymi scenami, piosenki o miłości zaśpiewali  wychowankowie przygotowani przez nauczyciela Małgorzatę Boruch. Występ został przyjęty przez zgromadzonych z entuzjazmem, a na twarzach królował uśmiech, radość i ciekawość.

Wystąpili:

Wiktoria Wojtanowicz jako Królewna

Natalia Michalska- Królowa

Michał Kwiecień- Król

Kacper Bojda- Królewicz

Emilia Lewicka- Najmłodsza córka królewna

Adrianna Skowrońska, Oliwia Sowa, Magdalena Gniadek- Wróżki

Anonina Goin i Zuzanna Skowrońska- Damy dworu

Scenariusz i reżyseria: Izabela Surdej

Muzyka, piosenki: Małgorzata Boruch

Nagłośnienie: Jerzy Mach

Zdjęcia: Monika Dalczyńska

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?