Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna dziewcząt

Nie tylko „pałacowe” piłkarki ręczne na parkiecie

VIII  Ogólnopolski Memoriał Zbigniewa Barnasia  w Piłce Ręcznej Dziewcząt

o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w kategorii juniorek młodszych i oldbojek   

W najbliższą sobotę i niedzielę / 12 – 13 marca 2016r./  odbędzie się  VIII  Ogólnopolski Memoriał Zbigniewa Barnasia  w Piłce Ręcznej Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w kategorii juniorek młodszych i oldbojek..    

W turnieju juniorek młodszych wezmą udział drużyny: SPR JKS Jarosław, SPR Olkusz, KS Korona Handball Kielce, KMKS Kraśnik i gospodynie turnieju MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów. Turniej rozgrywany będzie systemem każdy z każdym. Początek zmagań w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej w sobotę i niedzielę o godz. 10.00. W sobotę  o godz. 18.00 na parkiecie zaprezentują się w turnieju byłe zawodniczki naszej sekcji. Organizatorami turnieju są: Pałac Młodzieży Tarnów, Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży Tarnów oraz Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Serdecznie zapraszamy.

Turniej organizowany jest wsparciu finansowym Miasta Tarnowa

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?