Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Aktualności

Marcel – „Mały Wojownik”

Razem dla Marcelka Samorząd Wychowanków Pałacu Młodzieży zachęca Rodziców oraz Wszystkie osoby chętne do udziału w zbiórce na rzecz Marcelka Kubisa.

Marcel to półroczny chłopiec, który jest wcześniakiem i urodził się z poważną wadą genetyczną. Wymaga stałej inwazyjnej wentylacji mechanicznej w warunkach domowych oraz żywienia przez gastrostomię, a co za tym idzie musi być pod stałą opieką jednego
z rodziców. Ze względu na chorobę podstawową tj. miopatię miotobularną ma upośledzone działanie wszystkich mięśni organizmu od tych odpowiedzialnych za oddychanie do tych zapewniających podstawowe ruchy. Obecnie Jego świat ogranicza się do domu, w którym mieszka, gdyż urządzenia niezbędne do respiratoterapii oraz tlenoterapii znacznie ograniczają mobilność. Już każdy wyjazd w celach leczenia stanowi wyzwanie, a co dopiero prosty spacer. Jedyną szansą na w miarę normalne życie jest zapewnienie mu niezbędnego mobilnego sprzętu oraz żmudna codzienna rehabilitacja na wielu polach.

Czytaj więcej: Marcel – „Mały Wojownik”

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?