Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Zebranie Rady Rodziców Pałacu Młodzieży

  Informujemy, że 30 września 2021 r. o godzinie 17 odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców, których dzieci uczęszczają w tym roku szkolnym na zajęcia w Pałacu Młodzieży w Tarnowie do udziału w Radzie Rodziców.

  Początek zebrania o godz. 17 w Sali 52 w Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24 w Tarnowie

 • Tarnów, znów ma głos!

  Po wakacyjnej przerwie przyszedł czas na II edycję Konkursu wokalnego "Tarnów ma głos".

  Fundacja Pracownia Kreatywna i Pałac Młodzieży są organizatorami Konkursu Wokalnego „Tarnów ma głos” w Amfiteatrze przy ul. Kopernika 4 w Tarnowie. Trwają zapisy  dla uczniów szkół średnich. W I edycji zgłosiło się ponad 60 uczniów podstawówek, przedszkoli i placówek oświatowych. Zapisy i zapytania realizujemy na platformie kontaktowej tarnowmaglos.pl Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Formularzem Zgłoszeniowym. Zapisów może dokonać dyrektor i/lub nauczyciel,  rodzic/opiekun lub  pełnoletni uczeń/uczennica. Uczniowie mogą reprezentować szkołę, pracownię wokalną, placówkę oświatową i/lub wsparcia dziennego lub zgłosić się indywidualnie. W tym celu należy pobrać i wypełnić formularz na stronie tarnowmaglos.pl Dotąd zgłosiło się kilkunastu kandydatów w kategorii wiekowej: uczniowie szkół średnich. Czekamy na utalentowaną młodzież. Forma wykonania utworu -  półplayback oznacza, że muzyka jest odtwarzana, a wokal jest na żywo. W tym celu prosimy o wpisanie jaki utwór będzie wykonywany, czy wykonawca prosi organizatorów o zapewnienie muzyki, czy korzysta z własnego podkładu muzycznego i wobec tego czy dostarczy go do organizatorów. Ponadto zapewniamy zrealizowanie próby w Pałacu, w tym celu należy kontaktować się z Małgorzatą Boruch t: 502246237. Dla Laureatów I, II i III miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe. Na koncerty „Tarnów ma głos” wstęp jest wolny i odbywają się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Romana Ciepieli.  Serdecznie zapraszamy szkoły, rodziny i przyjaciół wokalistów. 

 •  Jesień z planszówkami

  Już w najbliższą sobotę – 14.09.2019, w godzinach 11.00 – 14.00 spotkamy się na Planszowisku. Wrześniowe spotkanie inauguruje szóstą edycję pałacowych spotkań z grami planszowymi, bitewnymi i strategicznymi. Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić wolny czas – przyjdź do Pałacu Młodzieży!

  Gwarantujemy dobrą zabawę, miłą atmosferę i szlachetną rywalizację.

  Gry udostępniamy bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy wielbicieli planszówek w każdym wieku.

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

   

 • Udany patriotyczny koncert przedpremierowy chóru BONUM CARMEN w Pałacu Młodzieży

  26 września 2018 w sali Teatralnej - wystąpił chór- Pałacu Młodzieży''Bonum Carmen'' z przedpremierowym Koncertem skierowanym  do uczestników Pałacu i  ich  Rodziców.

  Chór powstał w  grudniu-2017r  na  okoliczność 100-lecia  Odzyskania  Niepodległości  przez  Polskę przypadającą  w  tym  roku.

  ''Bonum Carmen'' jest chórem  mieszanym  złożonym z  osób dorosłych . Podczas Koncertu usłyszeliśmy 18 pieśni  opracowanych  na   głosy z  różnych  okresów  historii Polski.

  Chórowi towarzyszyli  solistki oraz  soliści: Ewa Judasz, Wioletta Wyrąbkiewicz, Oliwia Jamróg, Radosław Gadecki , Paweł Banach, Marcin Jamróg  i Daniel Schab.

  Chórem  dyrygowała - Ewa Rutkiewicz

  akompaniament-Marta  Półtorak

  Dziękujemy  publiczności za ciepłe przyjęcie koncertu  i  oklaski.

  Zapraszamy na premierowy Koncert chóru- dnia 10 listopada do  sali Lustrzanej na  godz.17

 • Wybory do Rady Rodziców Pałacu Młodzieży

  Informujemy Państwa, że zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbędzie się w 3 października 2018 r o godz. 18:30 w sali teatralnej Pałacu Młodzieży ul. Piłsudskiego 24 (parter).

  Przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Rady Rodziców kadencji 2017/2018, rozliczenie środków finansowych wydatkowanych w poprzednim roku szkolnym oraz zostaną przeprowadzone wybory do Rady Rodziców kadencji 2018/2019.