Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Wkrótce Akcja Bezpieczne Ferie z Pałacem Młodzieży

Pałac Młodzieży informuje, że w ramach tegorocznej Akcji Bezpieczne Ferie z Pałacem Młodzieży 2018 planowane są dwa turnusy feryjne w dniach: 12-16 lutego oraz 19-23 lutego 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8 – 16. Akcja skierowana jest do dzieci ze szkół podstawowych, uczęszczających w dniu zapisu do klas I – V.

8stycznia 2018 w godzinach 13 – 17 w sekretariacie Pałacu Młodzieży przyjmowane będą zapisy tylko dla wychowanków Pałacu Młodzieży (aktualnych uczestników zajęć).

Jeśli będą po tym terminie wolne miejsca zapisy dla pozostałych chętnych będą prowadzone w dniu 15 stycznia w godzinach 8 – 14.

Dziecko można zapisać tylko na jeden turnus.

Odpłatność za  turnus wynosi dla uczniów szkół podstawowych w Tarnowie – 150 zł, a dla pozostałych uczniów szkół podstawowych – 165 zł.

Zasady rekrutacji

Regulamin

Karta uczestnictwa 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?