W dniu 23 maja w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie odbył się Międzywojewódzki Festiwal Muzyczny im. Marianny Gawlik. Celem festiwalu było upamiętnienie postaci Marianny Gawlik - nauczycielki, animatorki działań umuzykalniających dzieci i młodzież.
Jury w składzie: Anna Szajer, Romuald Gębala, Dawid Dubajka oraz Maciej Szewczyk po obejrzeniu i wysłuchaniu około 100 wykonawców z województwa małopolskiego i podkarpackiego nagrodziło również wykonawców z pracowni wokalnej prowadzonej przez Małgorzatę Boruch.
Kategoria przedszkolaki I miejsce IGOR FILIP
Kategoria I-IV klasa I miejsce NELA CIESIELSKA
II miejsce ALICJA OLBRACHT
Kategoria V-VIII klasa III miejsce EMILIA BĄK, FILIP STARZYK
Kategoria licealiści III miejsce MILENA CICHOŃ
Wyróżnienie NIKOLA PODSTAWSKA
Serdecznie gratulujemy laureatom!