Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powtórka dla 6-klasistów z Młodzieżową Radą Miejską

Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej pragną zaprosić wszystkich chętnych szóstoklasistów na powtórkę materiału przed egzaminem.

Specjalnie dla nich, w sobotę 28 marca 2015r. w godzinach 10.00 – 14.00, odbędzie się spotkanie w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału jak  największej liczby uczniów, którzy chcieliby jeszcze raz usystematyzować wiedzę bezpośrednio przed testem. Prosimy poinformować wychowawców klas oraz nauczycieli  i pedagogów szkolnych. 

Liczba miejsc jest ograniczona w związku z czym osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Pałacu Młodzieży www.pm.tarnow.pl lub pod numerem tel. 502226783.

 

 


 

 

              

 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?