Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Trener piłki ręcznej Pałacu Młodzieży Józef Bommersbach z ministerialnym odznaczeniem

Medal za zasługi, wychowawcy wielu pokoleń szczypiornistów w Pałacu Młodzieży, wręczył poseł Robert Wardzała. Został on przyznany przez Ministerstwo Sportu. Uroczystość odbyła się podczas IX Gali Sportu wTarnowie zorganizowanej przez Urząd Miasta Tarnowa.

- Dziękując za Pana wieloletnie zaangażowanie i pracę na rzecz upowszechniania sportu, proszę przyjąć ten honor oraz życzenia zdrowia i wszelkiej, przede wszystkim sportowej, pomyślności - powiedział parlamentarzysta. Józef Bommersbach resortową odznakę „Zasłużony dla sportu” odebrał osobiście.

Dodajmy, że podczas tej samej uroczystości, w sumie ponad dwustu sportowcom, trenerom i działaczom, przyznano nagrody, wyróżnienia i stypendia.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?