Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Spotkanie poetycko-muzyczne pt: ,, Słowo się rzekło”.

Podobnie jak w roku ubiegłym, Pracownia Języka Polskiego Pałacu Młodzieży w Tarnowie prowadzona pod kierunkiem Izabeli Surdej, organizuje w dn. 18.06. 2015r. (czwartek) o godz. 17.00 w Sali Teatralnej PM  spotkanie poetycko-muzyczne pt.: ,,Słowo się rzekło” na zakończenie zajęć w pracowni. Jest to spotkanie, w których poezja i muzyka połączy się w wystąpieniach młodych recytatorów i wokalistów.  W programie m.in.: występy recytatorsko - muzyczne różnorodnych twórców w wykonaniu wychowanków zajęć z Pracowni Języka Polskiego oraz wychowanków z Pracowni Wokalnej Małgorzaty Boruch. Zobaczymy także ciekawe inscenizacje tekstów literackich. Uczestnicy zaprezentują wiersze o różnej tematyce: od żartobliwej, komediowej z akcentem letnim, wakacyjnym, po tematykę filozoficzną, nostalgiczną, których uczyli się na zajęciach, czy prezentowali na  różnych konkursach recytatorskich.

Zapraszamy !

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?